Tanışma cümlesi olarak ne önerirsiniz ?

Yarın uzun zamandır bakıştığım kızın yanına gidip konuşacam onunla ? Tanışma cümlesi olarak ne kullanmalıyım, kızın adını soyadını biliyorum, bölümünüde biliyorum o da benim adımı soyadımı biliyor, yani ismini soramam olmaz sizce ne söyleyim ilk cümle olarak ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• isimlerinizi bilmeniz önemli değil.tanışmak için yanına gidersin elini uzatır kendi adını söylersin.oda tanışmak istiyorsa adını söyler.bi yerlere davet edersin.utangaç bir tip değilse kabul eder.ters yaparsa rahatsız ettiğin için özür diler geldiğin gibi gidersin.bu kadar kasılacak bir durum yok ortada yani.

0|0
    0|0
    • evet öylede, burada dediğin kadar rahat olamıyor insan yok rahat olan varsa ya alkol alıyordur ya da nirvanaya ulaşmıştır o kişi :D kolay mı 2 manken gibi kızın karsısına cıkıp bir tanesiyle tanısmak istemek :D zaten tek basına gezse kız coktan gidip konusmustum neyse yarın gidecem ne olacaksa olsun ölümlü dünya :D

• ısrarcı olmak onu dahada uzaklaştırır senden.

sen niyetini belli etmiş bir adım atmışsın zaten.

ben senin yerinde olsam fazla üstelemezdim.yok tekrar şansını denemek istiyorsan çık karşısına özür dile.sadece seni tanımaya deger biri olarak görmüştüm kötü bir niyetim yoktu seni kırdıysam ya da gücendirdiysem özür dilerim der iyi günler diler çekip giderim.bi niyeti varsa yi günler demeden önce mutlaka bir şeyler söyler.söylemezsede bir daha karşısına çıkmam normal hayatıma devam ederim.

• Kötü niyetim zaten yok , sadece arkadaş olmak istiyordum

Kızlar Ne Diyor 1

• Lise mi uni mi

0|0
    0|0
    • Üniversite kız olgun yani ergen falan değil :D

• çok güzelsin falan direk oradan girsem olmaz mı ?

• Pek hosuna gidecegini sanmam. Yılışıklik olarak görebilir

Erkekler Ne Diyor 3

• Mrb Gayemiz acizaneyi taciz etmek değil efgari umumiyede arkadaşlık kurmaktır. Cevabı müsbetiniz kalbi harabimi tamiri temin edeceğindenden dezdi muhabbetinize talibim

0|0
    0|0
  • Daha fazla yabancı gözlerle bakmayalim birbirimize, vaktin varsa onu benimle paylaşmanı istiyorum. Demiştim bir keresinde. Kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • Tek git yanına ve deki sıkıldımda sizle ya da senle takılabilir miyiz de hem arkadaşları varsa bile etkilibolacaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...