Çevreniz tarafından yakışıklısın/güzelsın diye iltifatlar almayınca

çevreniz tarafından yakışıklısın/güzelsın diye iltifatlar almayınca bir insan yakışıklı veya güzel değil midir ? çevre derken yakın akrabaları kast etmiyorum çünkü onlar sen nasıl olursan ol seni sevdiklerinden yakışıklısın/güzelsin diyorlar , bir insan az biraz dikkat çekecek derece yakışıklı/güzel olunca onlara çevreleri tarafından belli ediliyor gibime geliyor yani ne biliyim bir övülme var sanki . siz ne diyorsunuz ?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Dur tahmin edeyim. Çevrende kimse sana yakışıklısın oğlum karizmatik adamsın sen demiyor, ama sen öyle olduğuna inanıyorsun.

Öncelikle şunu bil, insanlar tam bir yavşak. Senin yakışıklı olduğunu bilirler ama söylemezler. dile getirmeyi istemezler.

Sanma ki millet sana yakışıklısın demiyor diye, sen çirkinsin. Öyle birşey yok. Herşey tamamen kendini sevip kendine özen göstermenden geçiyor. İşte o zaman yakışıklı oluyorsun.

0|0
    0|1
    • haklısın insanlar bazen yavşaklık yapıyorlar , ben yakışıklıyım diye bir iddam yok ama kimse de yakışıklısın karizmatiksin de demedi bu güne kadar

• Kızlar utancından demez, erkekler de yavşaklıklarından demez. Bak annendemiştir yakışıklı oğlum diye. Ama en yakın arkadaşın demez. Çünkü kanları kahpe adamların.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• öyle bir durum yok aynaya baktıgında kendınden memnunsan gerisini boşver :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çevren diyorsa inandırıcı degildir yani bana inandırıcı gelmiyorlar yüzüen baka baka ne çirkinssin diycek degilya adam.. Bence bende çok yakışıklı degilim zaten

0|0
    0|0
  • esnaflara güvenme :) onlar hep yakışıklı naber der

0|0
    0|0
  • Kişi kendini nasıl görüyorsa öyledir.

0|0
    0|0
  • ben cirkinim ve suratıma söylüyorlar

allah belamı vermis resmen :(

0|0
    0|0