Ozellıkle erkeklere.....

merhaba arkadaslar bır sorum olacak özellıkle erkeklere dugun arıfesınde sewdıgınız kadın tecavuze ugradıgını ögrensenız ne yaparsınız ya da bunu sıze soylemesını ıstermısınız ?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Allah korusun kimsenin başına gelmesini istemem böyle birşeyin ama Alllah yaşatmasın ama başıma gelmiş olsaydı tam olarak tepkim ne olurdu bilmiyorum. Kestirebildiğim kadarıyla yorumlayayım. Gerçekten bir tecavüzse yani sevdiğim bilerek ve isteyerek o kişiyle birlikte olmadıysa sevdiğimi suçlayamam. Yıkılırım ama sevdiğimin yanında olur, elini tutarım yine üzüntüsünü hafifletip bağrıma basarım. Ortalık durulunca da evlenirim yine onunla. Düğün ertelenir mi işte bu da duruma göre olacak birşey. Herkesin başına gelebilirdi sonuçta. Ama o tecavüz eden elime geçerse onu paramparça ederim o ayrı bir konu. Hatta ona öyle şeyler yaparım ki bir daha insan içine çıkamayacak kadar utanır kendinden.

Aslında böyle bir şerefsiz için başka planlarım da var da burada dillendirmeyeyim. Ancak yaptığına yapacağına pişman ederim. Anasından emdiği süt burnundan gelir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Niye arifeye bıraktın önceden söyleseydin ya derdim..

0|0
    0|0
  • Allah kimsenin başına vermesin... sadece düğün arefesi değil, hiç bir zaman tabiki de...

böyle bir şey oldu diyelim... o tecavüzcü bir daha nefes aldırır mıydım bilmiyorum. Benim en büyük derdim sevdiğim kişinin o bunalımdan kurtarmak olurdu. Mümkün olduğunca yanında olurdum.

0|0
    0|0
  • işte benim hem cinslerimin içler acısı hali astılar vurdular kestiler ne ettilerse kendilerine ettiler ben önce kadına bakarım kadın mı diye araştırır ögrenirim dogrumu diye malum öyle bir devirde yaşıyoz ki kızlar ya tecavüze ugramış oluyo ya bisiklet borusuna çarpmış oluyo ya agaçtan düşmüş oluyo dedigim gibi çok ince bir şekilde araştırırım en ince ayrıntısına kadar kaan'ın dedigi gibi nasıl olduguna bakarım sokaktamı yoksa ortamdamı vs gibisinden daha sonra eger sevgilimi haklı bulursam dogruluguna inanırsam tek kelimeyle açık açık söylüyorum gögüsüne felanda degil direk kafasına sıkarım en az 3 kere ki öldügünden emin olayım...

0|0
    0|0
  • genelde bakire olmayan kadınların uydurduğu ve duygu sömürüsüyle geçmişini silmeye çalıştığı taktiklerden biri diye aklına gelir dinledikçe tecavz edeni bulmak isterdim sonra düşünüp gerçekliğini biraz araştırmaya karar verirdim sanırım. evlenecğm kişinn böyle bişiyi saklasını istemezdm

0|0
    0|0
  • olayın akışı çok önemli bir sokakta tutup zorla götürülmek var bide evine gidip adamın sana orda tecavüz etmesi var bunlar hafifletici nedenler. nasıl oldu

0|1
    0|0
  • söylesin tabi nabarım o adamın çükünü keserim

0|0
    0|0
  • valla çok karışık ona anlatıp incitmek ,anlatmayıp incitmek ..kızın yaşadıkları ve saklarken ki ızdırabı da cabası...bence ilişkinin iyi bir noktasında evlikikten önce anlatılmalı

0|0
    0|0
  • senin başına geldiyse düğün arifesi yapma sıkıntı olur. baştan söyle bittirmek istiyorsa bittirir unutma bu senin suçun değil.

0|0
    0|0
  • dugun arıfesınde?

0|0
    0|0
  • söylesin tabi. söylemesede düğün gecesi belli olur zaten daha zor olur

0|0
    0|0
  • önce tecavüz edeni 5 parçaya böler sonra kafama sıkardım

Respect.

0|0
    0|0
  • Beni abondene ettin. Soruya bile cevap veremiyorum, başıma gelse ne olur hiç bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Allah korusun tecavüz edeni vururdum

0|0
    0|0
  • suçlu ortadamı gezsin söylecek tabi düğünü bir süre erteleriz sonra evlnirz

0|0
    0|0
  • sunun icin terederim onu

bana bu durumu önceden acıklamadı diye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah korusun kimsenin başına gelmesin hemde düğün arefesinde

0|1
    0|1
    • Zor bir durum.Ama kartopu misali sırlar büyür.bunlara mahal vermemelisin.Bana evleneceğim kız böyle bir şey söylese napardım bilmiyorum.Sanırım adamı öldürürdüm.. İşler büyümeden bence evleneceğin kişiye söylemelisin.

• ne söyleyeyim evleneceğim adama benim öyle bir durumum yok tolgayaşar

Yükleniyor...