Akhisar Belediyespor'un kalecisi Emrah hakkında neler söylemek istersiniz?

Arkadaşlar hayatımda gördüğüm en dandik kaleci bizden 6 yediği yetmezmiş gibi Beşiktaş'tan da 3 yedi bu kadar da beceriksizlik olmaz pes yani

• Berbat
    0% (0)31% (4)29% (4)Oy Ver
  • Biraz beceriksiz olabilir ama yine de yetenekli çocuk
    0% (0)15% (2)14% (2)Oy Ver
  • Fena değil,idare eder
    100% (1)23% (3)29% (4)Oy Ver
  • Bu kalecimiydi ya?
    0% (0)31% (4)28% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Kötü bir kaleci bizimkiler biraz becerikli olsa 6 değil 10 tane atardık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• O değilde ben bu futbolla fanatik olarak ilgilenen kızlara niye gıcık oluyorum acaba..

0|6
    2|1
  • İyi olsa da fark etmezdi yaklasik 8-9 tane % 100luk gol pozisyonu kacirdik

2|1
    0|0
    • En azından kaçırdınız öyle değilmi atsaydınız olurdu demekki ama ne tuhaf beşiktaşın yenmesi sanki birilerine ders vermiş gibi .

• katılıyorum.

• Ben Akhisarın kalecisinin kırmızı kartla oyundan atıldığını ve 3 oyuncu değişiklik haklarını kullandıkları için savunmadan birisini kaleye koyduklarını düşünmüştüm maçı izlediğimde =((

1|0
    0|0
  • golü kaleci değil takım yer! Akhisar tek kale oynuyorda kaleci 3 gol yiyorsa eyvallah derdik ama öyle bişeyde yok. zaten goller pek beklenmeyen şutlardan geldi. unutmayın 2 hafta önce falan akhisar 4. sıraya yükselmişti. defansta iş yok, defans düzeltseler 1-2 yer yırtarlardı...

1|0
    0|0
  • Aslında gs daha çok atardı da yoruldu dünde yenilmeseydi haftaya şampiyonluğumuzu ilan etmiş bir yıldız daha takmıştık ama şimdi askıya aldık

1|0
    0|1
  • Yine de bu kadar acımasız eleştirmemek gerekir

Kalecilik kolay değil

1|1
    0|0
  • Demek ki aldığı paraya göre iyi bir kaleci öyle olmazsaydı oynatmazlardı onu başka kaleci alırlardı bence :D

1|0
    0|0
  • hakan arıkanda var 8 yemişti ona bakarsan defans kötüyse kaleci ne yapsın

1|0
    0|0
  • dahada yiyecektide bizim şanssızlığımız

2|0
    0|0
  • berbat tı

renktaş

1|0
    0|0
  • galatasaray macından sonra acaydın bu soruyu :D

besıktas kazandıktan sonra neden acıyorsun :D

1|4
    1|3
  • O biseymi. Sizin bir kaleciniz vardi hayrettin genclerbirliginden 18 gol yemisti

1|0
    0|0
  • oğuz sakatmı da oynamıyo

1|0
    0|0
  • beşiktaş 3 attı gümbür gümbür geliyor

1|0
    0|0
  • Tam küçük Emrah'a döndü adam gelen vuruyor giden vuruyor asdafhk

2|1
    0|0
  • başkan bu sene bitti önünüzdeki seneler bakın ama birşey söyleyim mi fatih terimsiz siz hiç bir zaman şampiyon olamazsınız

0|0
    1|1
    • hakemler olmazsa şampiyon olamayan takımlarda var ya da fenerasyon olmazsa

• valla ben üzülmüyorum keşke 6-7 tane atsaydık

1|0
    0|0
  • bunlarlamı avutucaksınız kendinizi :)))

0|2
    1|0
  • sen önce kendi takımına bak rezil kepaze bir takım oldu:DD

1|1
    1|1
  • Bu kalecimiydi ya?

1|0
    0|0
  • Önümüzdeki maçlara bakacağız.

1|0
    0|0
  • Adamın hakkını yemeyin benim hayatımda gördüğüm en dandik kaleci Eray İşcan.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gs 6 attığında kaleciye dandik demeyenler şimdi kaleciyi yeriyorlar enteresan :)

0|2
    1|0
    • Ben o zamanda çok güldüm merak etme sen:)

• benm anlamadığım şey Beşiktaş'la maçı olduğu gün neden soruyorsun böyle soru sizde 6 gol yediğinde sorsaydın keşke daha çok tutulurdu ;) hayır yani 6 yaa o bakmdan diyorum..

0|2
    0|0
    • Ne demek istiyorsun sen? Ben 8 diyor muyum?

• bak iştee :) benm demek istediğim şey o değil art niyete çektin tamamen bizde 3 gol yiyor sizde 6 ? normal mii değil 6 gol boru değil o zaman yazsaydın eğer insanlar daha ii anlayabilirdi demek istedğini ben laf çarpmadm asla öyle bişey yapmam..

Yükleniyor...