YGS sorularının açıklanmama sebebi :(

Arkadaşlar bu sene hükümet ygs sorularını açıklamıyacağını ösym kanalıyla bildirdi. İtiraz ve şikayetlerde kabul edilmeyecekmiş. puanlara itiraz hakkınız yok. seçim öncesi birçok partilinin oy tahudü ile sınava giren çocuklarının tc noları alınmış ve kıyak yapılacağı konuşuluyor? bu doğrumu nasıl bir ülke ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• seçim öncesi birçok partilinin oy tahudü ile sınava giren çocuklarının tc noları alınmış ve kıyak yapılacağı konuşuluyor

her sene aynı tas aynı hamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ortaya çıkan söylentilerden biri

0|0
    0|0
  • Ben Ösym soru havuzunda soru çeşitleri daralmış da ondan yapıyorlarmış diye duydum. Çok saçma. Çok çok saçma. Böyle şeyler şeffaf olmalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• zaten sınavdan önce soylenmiyor muydu ? acıklanmayacagını bildirdi osym

Ayrıca %20si acıklanmış. ve cok az bir kısmını acıklayacakalrını da söylediler.

osym sitesinde soruların %20 si var

diger iddiana gelince olası muhtemel ama kanıt şart

gerci kanıtlansa da ne olacak ki? öyle ya da böyle bir şekilde eger yerleştirme yapılacaksa yapılır. di m?

ama yerleşenler ya da her ne olursa olsun kpss bile olsa hak yendikten sonra anlamı yok. o kadar sınava giren kul var. inanclarından süphe ederim yani. kısacası inanclılarsa herşeyi mübah göremezler

0|0
    0|0
  • Yok öyle bişey element uydurmayın

0|0
    1|2
    • evet yok öyle birşey dünyada güneş etrafında dönmüyor ve bir öküzün boynuzunda duruyor..

• Bende ak neferlerden puan kırılacakmış diyorum. İspat mı lazım?

Yükleniyor...