Oyuna gelmeyin, Aldatılmayın gerçek yüzlerini görün!

Arkadaş, yurduma alçakları uğratma sakın;

Siper et gövdeni, dursun bu hayâsızca akın.

Doğacaktır sana va'dettiği günler Hakk'ın,

Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bunu başbakan kendisi okuyor.Siyasetine Türk bayragını karıştırmış.Türk bayragı eşliginde okuyor.Diyarbakırda İstanbul'da ve bir çok şehirde pkk bayrakları ile ortalık donatılmış,terörist kıyafetleri giydirilmiş 2-3 yaşındaki çocuklar kalaşnikof silahlar ile ortalıkta.Hani başbakan hani nerede ? bunlara müdahale bile etmiyorlar.Adamların agrıdaki konuşmalarında tc polisi akıllı olsun gibi laflar edildi ak parti bir laf etmiyor.Hala akp ye mi veriyosunuz oyunuzu.Olsun o yol yaptı degilmi ?

Güncellemeler:
İnsan zoru görünce hemen kaçıyorya o hesap bir laf söyledinmi ak partililere o yol yaptı diye dövünüp duruyorlar

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Sen Türk siyasi tarihini bildiğine emin misin?

eger biliyorum diyorsan çok değil 15 yıl öncesine git...

0|0
    0|0
    • Sen 15 yıl öncesini bırak şimdiki tarihe bak.Olanla bitene çare yok

• bu zihniyetle benim işim olmaz ne yazık ki...ben kimseyi ırkına göre ayırmam,kimseyi diline göre ayırmam...

rahat olacağım bir durum yok...

• Senin zihniyetin nedir peki ?.Nerelisin sen.Kürt sen bir sorun yok.Türk isen devlete vergi ver çocugunu okutmaya çalış kıyafet almakla ugraş okulda sorun işde sorun her yerde bir sorun cıkar.Kürt isen elektrik dogalgaz bedava kaçak.Kıyafet bedava.Okullardan para almalar.Daha saysamda bitmez.Pkk bir kürt sorunudur.Ne yazıkki ülkemizde teröristi besleyen tek devletiz sırf szin gibi çok bilmişler yüzünden bu haldeyiz

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok güzel dedin kardeşim haklısın malesef var hala oyunu verenler...

1|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 1

• Nevruz adı altında resmen pkk ve terör örgütü gösterileri yapıyorlar sesini bile çıkartmayan polis zamanında sırf gezi parkını peşkeş çektirmedik diye bize yapmadığı kalmadı sonrada bize törerist dediler acaba gerçek terörist kim ?

1|0
    0|1
Yükleniyor...