Twitter yasağın gerçek amacı ve sonucu.

Merhaba.

Burda sizlerlen Twitter yasağının gerçek amacını tartışmak istiyorum.

AKPye göre Twitter yasağının nedeni Halkı korumak.

Ama kimi neye karşı korumak istiyorlar ?

Birçok AKPli, "Ah gücümüze bakın Twitteri başınıza kapattık" moduna girdiler. Ve pis cehaletlerinde yüzüşüyorlar.

Cahiler hatdaha DNS değiştirip Twitterde, Uzun adamın yasağının arkasındayız diye bir Tag açmışlardı (hahaha).

Ama dediğim gibi kimi korumak istiyorlar ?

Tabiki kendi seçmenlerini korumak istiyorlar. AKP Ceematlan savaşırken birçok seçmen kaybetti. Kasetler, Ayakabı kutuları olayları birçok AKPliyi AKPden uzaklaştırdı.

Bunu AKP mitinglerine görebiliriz, hemen hemen her insanı Otobüslerlen değişik şehirlerden Mitinge taşıyorlar.

Bunun yanında Twitterde AKPye karşı olan güçler gittikçe büyüyor, AKPyi kasetlerlen tehtid ediyorlar.

Twitter yasağının tek amacı AKPlileri gerçeklerden uzak tutmak, yasağın başka amacı yok.

Sizin fikriniz nedir ?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Düşüncelerinize katılıyorum ama hakaret etmeden karşı tarafa eleştriler getirseniz daha doğru olur.

Yapılan manevraların kendi amaçları için çok doğru olduğunu düşünüyorum. Eğer o zihniyette olsaydım bende aynı şekilde hatta belki daha bile sert davranırdım.

özellikle yalancı başbakanın (yalancı bir hakaret değil tespittir, yalancılığı konusunda bknz : link link . İspatlanarak söylenmiş bir sıfattır.) kendi davasında en doğru hareketi düşmanlarına yok etmek için saldırması ve asla geri adım atmaması. Son derece akılcı ve başarılı bir hareket.

Kendi davaları için ölesiye savaşıyorlar. Eğer saf kaybederlerse, geri çekilirlerse düşüş çok büyük olur. Bunun farkındalar. O yüzden her yolu en etkili şekilde kullanmaktna çekinmiyorlar.

0|0
    0|2
Yükleniyor...