1 aydır yaptığım sporun sonucu

1 aydır düzenli spora gidiyorum

ama zayıflamyamiyorum. Sıkılaştm ama ben zayıflama istiyorum. avaba programdan mı kaynaklaniyor

1|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Benim yaptığımı yap 6 haftada 5 kilo verirsin sağlklı bir şekilde.

1 unlu mamüller, şekerli ve yağlı şeyler yemiceksin, sıkıştırılmış gıdalar salam, sosis, sucuk, kaşar, gazlı içecekler yok

2 9 dan sonra hiçbirşey yeme, 3 öğün yemek yerine az az ye 6 öğün ye, her yemekten yarım saat sonra yeşil çay iç ama bazılarının bünyesi içince tansiyon düşmesi felan yaşıyor

3 düzenli bir kardiyo, eğer spora gidiyorsun hocan yardım edecektir sana ama gitmiyorsan yine basıt kardiyo hareketlerini bulabilirsin internetten olmadı mesaj at yardım ederim :)

1|0
    0|0
    • haftada 5 gün spora gidiyorum.

ilk hafta sadece 1 saat cardio yaptım.

2-3-4 hafta 20 dk yaptım sonra dambılile bir kaç hareket squat lunch kick mekik tarzı hareketlere başladım.

1 haftadır yeni program uyguluyorum yine. 1 gün kol 2 gün bacak ve karın hareketleri. ağırlıklar 10 kg cıktı. yağ tabakamın altından sertleşmeye başladığımı hissediyorum .. karnım sert ama yine de yağ oranım yüksek.

Dediklerini uygulicam :)

• Ben şu an fitness yapıyorum mesela, benim programım 1. gün göğüs ve ön kol 2. arka kol ve ayak. Eğer Fitness yapıyorsan mideyi önce çalışman gerek, Body Building ise mide Ağırlık çalıştıktan sonra yapılıyor. Lv 4 olmadığım için link atamıyorum, %30 antreman %70 beslenmeymiş ona göre :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Diyetle takviye yap

0|0
    0|0
  • az yicen ozaman sende

0|0
    0|0
  • ben uzun programlarda ilk aydan belirgin derecede zayıflatan veya kas yaptıran bir program görmedim bugüne kadar.

2. ayda meyvesini yavaştan yavaştan vermeye başlayacaktır bu çalışmalar, sabırlı olman gerek.

0|0
    0|0
  • aldıgın kaloriden fazlasını yalarsan zayıflarsın.. akşam yemegini kes.

0|0
    1|0
  • Yapman gereken 3 şey 1-Beslenme 2-Beslenme 3-Kardiyo sen ekmeği şekeri götürür deli gibi karbonhidrat alırsan olmaz bişi spor yapıncada metabolizman 2000 kaloriyse günlük alman gereken 2700-3000 e cıkıcagı ıcın etkısı daha ıyı olur

0|0
    0|0
  • biraz az ye o zamnn

0|0
    0|0
  • tıkınmandan kaynaklanıyor /

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş olur 1 ayda sıkılaşması bile mucize diyebilirim herkesin metabolizması o kadar iyi olmayabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sporla birlikte diyet de yapman lazım..

2|1
    0|0
Yükleniyor...