Gününüz bugün nasıl geçti ?

benim oldukça keyifsizdi.önce ygs sınavı vardı o kadar çalıştım ama sanki istediğim yer olmuyacak gibi.sonrası için ardı ardına gelen kötü haberler ,can sıkıntısı filan ...

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• sabah evde güzel bir kahvaltı yaptıktan sonra belgrad ormanlarına piknik yapmaya gittik ve çok eğlendik

1|0
    0|0
  • kırk derece ateşim vardı zor kalktım sözde Kocaeli mitingine gidecektim evden dahi çıkamadım tüm gün ev hayvanlarımla ilgilendim keşke ölsem ben ya :)

THE END...

1|0
    0|0
  • Berbat leş iğrenç kötü

1|0
    0|1
  • köpeğimle spor yaptım. deliler gibi koştuk :) uzunca zamandır görüşemediğim ama hoşlandığım kızla mesajlaştık. güzeldi yani benim içim iyiydi.

1|0
    0|0
  • Bütün İstanbul olarak süper ötesi geçti

1|0
    0|0
  • işyerinde çalışmakla geçti :S

1|0
    0|0
  • 2,5 milyon insanın arasında gün nasıl geçerse artık

1|0
    0|0
  • Sınavdan çıktım kendimi adanaya attim...Hem yemek yedim kıyafet ayakkabi aldim

sonra mersinw geri dondum..

1|0
    0|0
  • spor olsun diye lys ye girdim çok zor geldi :) sonra eminönüne gittim balıkyedim galataya çıkıp güneşin batısını izledim :) İstanbul ne güzel ya :)

1|0
    0|0
  • Ah mat ah..

1|0
    0|0
  • süper geçti yeni kapıda mitingdeydim yeni girdim eve :D

1|0
    0|0
  • leş

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Güzeldi. Yarın için heyecanlıyım, büyük gün.

1|0
    0|0
  • kar vardı bugün lapa lapa ister istemez keyifliydim ,

severim kışı <3

1|0
    0|0
  • Kendi çapımda eğlendim

1|0
    0|0
  • iyi sayılır :)

1|0
    0|0
  • Çok gezdım eglendım ohh missdi.

1|0
    0|0
  • Asalak bir gündü

1|0
    0|0
  • Oldukca saçma geçti.

1|0
    0|0
  • Sinaa girdim hayatimin en kotu gecen ve daha kotusu olamayacak sinavdi aglamaktan gozlerim sisti kapandi neredyse ne yazdigimi goremiyorum o derece . Sonrasina hesaplamalarim faln dedim tamam zaten o kaar calistim denemelerde 400 alan ben 60 soru isaretledim bok alirim o puani baraji gecsemzaten lys bulmem etmem tamam oleyim ben

1|0
    0|0
    • Ustelik yarin dogum gunum buyuk moralle giriyorum yeni yasa bir sene daha mezun kalacagm sanirim

• işallah herkes istediği yeri kazanır bu sınavlar hem psikolojik hemde maddi olarak insanı yoruyor

• Kesinlikle

• zevkliydi...

1|0
    0|0
Yükleniyor...