Kendimi beğenmiyorum

bazı kişiler bana güzel olduğumu söylüyor bazıları söylemiyor hatta çirkinsin diyenler var. Herkes özgüvenin yerine olsun diyor ama alakası yok fotograflarda kötü cıkıyorum hersey yapıyorum yinede başarılı olamıyorum hiç bir şekilde kendimi beğenmiyorum lütfen tavsiyelerinizi yazarmısınız ?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi aynaya bak.O sensin ve asla olduğun kişiyi değiştiremeyeceksin.Kendini kabullen.Kendine değer ver.Çık dışarı kendine güzel bir alışveriş yap.Güzel parfümler sür.Kuaföre git bakım yap kendine,makyaj yap.Fotoğraflarda herkes herzaman iyi çıkmaz zaten bunu bu kadar takma.Fotoğraf çekilirken çeken kişinin bir kaç kere çekmesini söyle eminim aralarından bir poz güzel olur.Fotoğraf krizini bir fotoğrafçıya gidip stüdyoda profesyonel resimini çektirerekte aşabilirsin o resimler her zaman güzel çıkar :) Daha çok gençsin.Lütfen hayatının,gençliğinin ve enerjinin değerini bil.Çık dışarı orada bir hayat var onu doyasıya yaşa.Bu tip paronayalarla kendini yıpratma.Güzellik zaten oldukça göreceli bir kavramdır ve kimse tamamen güzel değildir.İnsanların söylediği herşeyi düşünme.Gül ve geç.Seni etkilemelerine izin verme.Zaten bir insan senin yüzüne karşı senin eksilerini söylüyorsa büyük ihtimalle senin canını acıtmaya çalışıyordur.Sen ciddiye alma.Kendine iyi bak,bakımlı ol,temiz ol ve gülümse yeter :) Ama herşeyden önce sen kendini sev ve kendine saygı duy.Çünkü eğer bunu sen yapmazsan başkalarıda yapmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...