İstanbul da oturan hemşerilerim iş arıyorum :D

hiç umudum yok ama çevrenizde notebook tamirinde çalışıcak eleman arayan var mı ?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• sahibinden.com'a gir altay notebook yaz kadıköyde bu arkadaş ona söyle yardımcı olacaktır.

0|1
    0|0
    • kesin arıyolarmı eleman

• peki teşekkürler

• rica ederim umarım yararı olur hayırlısıile iş bulursun arkadaşım.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Perpa ve Mecidiyeköy'de bir çok laptop tamiri yapan yer var. Ayrıca Kadıköy de bu işin önemli merkezi.

Tanıdığım kimse yok üzgünüm.

Belki ufak bir cv yazıp sağa sola dağıtabilirsiniz.

Başarılar.

0|0
    0|0
    • avrupa yakasında çalişmiştim daha önce karşıya gidip gelme sıkntısı çok büyük bir bakıcam kadıköye faln ama oranında adı çok çıktı parça çaliniyo düzgün onarılmıyo diye onlar ne kadar iş yapyoki bana ne kadar maaş vericekler

• Mecidiyekiyde PC üzerine is cok kardeşim bir gez dolan nette de ilan çok bak illaki bulursun hadi Allah yolunu acil etsin

0|0
    0|0
    • allah razı olsun kardeşim ama zaten önceki iş yerim mecidiyeköydeydi ordaki işi bırakma nedenim yol sıkıntısıydı başka nedenlerde vardı tabi ama bu tuzu biberi olmuştu

• Eyw hacmi inş bulursun ne diyim kariyer nete fslanda bak

• Kadıköyde bulabilirsin Tuzla civarlarında da arayanlar var gözüme çok çarpıyor

0|0
    0|0
    • aynen olmadı kadıköye bakıcam

• bakıyorumda eski çoğu geri dönüş olmuyo bugüne kadar ygs ye çalişiyodum başlarım yarından itibaren daha detaylı bakmaya

• bak bak hayırlısı olsun

Yükleniyor...