Pantolon taytımın paçalarını katlayarak giyinsem komikmi durur

pantolon taytım var airmaxlarımla giyinmek istiyorum ama paçaları bileğimi sarmıyor dışarıya doğru katlayıp giyinsem sizce komikmi durur?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• halı yıkamaya gelmiş gibi bir görüntü verir sana

0|0
    1|1
    • hahah :)) halıyı tayt airmax kombiniyle yıkayan arkadaşı alnından öperim ozaman :))

Erkekler Ne Diyor 6

• Örnek bir resim varsa atabilir misin ? Air Max çok şık bir ayakkabıdır bir çok kıyafete yakışacaktır.

0|0
    0|0
    • maalesef gönderebileceğim resim yok ama taytım sıyah pantolonlar gibi. airmaxda 90 kırmızı gri olan modelinden. biraz takıntılıyım sanırım oyuzden hiç bişeyle olmuyormuş gibi geliyor

• eleştirilere rağmen bende giyinmeyi çok seviyorum fiziğine güvenen herkes giyinmeli bence :)) çok teşekkür ederim :)

• Aynen fiziğine güvenen giymeli :) Rica ederim :)

• sanırım pek hoş gözükmez :)

0|0
    0|0
    • peki bir fikrin var mıneyle kombinleyebilirim :)

• sanırım mini etek demek istedin bence siyah şeffaf bir kilotlu çorap daha güzel olabilir :)

• hayır hayır fikrin var mıneyle kombinleyebilirim demek istedim etek gıyınmem sevmem :) pantolon genelde bol paçalarlada hoş durmuyor. ayakkabıya servet yatırdım ama 3 aydır dolabımda yatıyor sanırım almadan once kombın bulup oyle almak gerek :))

• yeni bir moda olur :))

0|0
    0|0
  • nasıl kombin edicene bağlı

0|0
    0|0
  • yok bence absurt durmaz, komik durmasi aksine, cok hos bir gorunum kazandirabilir...

0|0
    0|0
  • Tayt pantolonlard guzel katlanan ve bacagi simsiki saran pacalari cok hos buluyorum. Ozellikle buz mavisi kot taytlarin pacalari katlaninca o ksdar tatli oluyor ki. Bileklerinin guzel olmasi lazim ama alttan gorunen etim bakimli olmasi sart.

0|0
    0|0
    • fiziğim konusunda sıkıntım yok kararsız kalmıştım ama teşekkürler :)

• kesınlıkle mat coraplar mini eteklerdede kurtarıcı zaten :) tekrar çok teşekkür ederim :)

• aynen sadece pantolon altından bileği kapatmak için değil, her türlü etekte de harika bir kusursuzluk katıyor görünümüne yani mümkün olduğunca çorap kullan :) yaz sıcaklarında bunalırım dersen haklısın ama yok gibi modelleri var ya sanırım onlar sıcak tutmuyormuş denemediysen bak bir ara ona da, rica ederim ne demek her zaman :)

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...