Terazi erkeği duygularını belli eder mi?

Dün bütün gün birlikteydik çok güzel zaman geçirdik çok tatlı davrandı bana. Dün akşam arkadaşlarıylaydı çok içmiş 1 saat önce falan anca ayıldı ayıldınmı yazmıştım ona cevap verdi bende kalbimi kıracağını düşünüyorum bence artık konuşmayalım dedim hiç bir şey söylemedi. Gerçekten umursamamış olabilir mi?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Teraziler dengesizdir. Seni umursar sonra başkasına gider. Yani genelde böyle olan bir burç

0|0
    0|0
    • bu dogru :)

• başkasına mı gitti yani bir günde

• Tüm burç insanlarını iyi bilirim. Terazi flörtü sever aslında. O tenha sessiz yerlerden ziyade hareketli yerleri sever. Biri ile olduğunu pek insanlara göstermez çünkü birine bağlanmak onun kurallarıyla yaşamak istemez. Yani bunun aksi olması için kafasında ciddi düşünmesi lazım o da yaşı gelirse. Ayrıca evden ziyade dışarıyı sever

Erkekler Ne Diyor 4

• etmez..kendimden bilirim eder ama çok rahat değil.

0|0
    0|0
  • en duygusalı balıktır yani ben

0|0
    0|0
  • yaw ne meraklı bu millet burçlara hepsi fasa fiso

0|0
    0|0
  • Ben teraziyim. Emin ol ki fena umursamıştır.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• şimdi burada sorun ne ki? konuşmayalım demişsin o da konuşmuyor.

0|0
    0|0
  • burçlara kaldıysa her şey terazi burcu eder evet dürüst ve cesaretlidir o konularda kadınlarla arası da baya iyi olduğundan sorun yaşamaz çapkındır ama maymun iştahlıdır.. sıkmaya gelmez kaçar hemen ellerinin arasından..

0|0
    0|0
  • çok uyuz olur terazi erkeği ama duygularını söyler sorunca biraz içine kapanıktır

1|0
    0|0
Yükleniyor...