Lütfen bir bakın.... ?

Anne babasıyla yaşayan bir kız düşünün. Oldukça özet ve detaysız yazıyorum. Anne baba kızla hiç konuşmazlar iyiliğine. Tek lafları hakaret, kıyaslama, aşağılama, evden kovma, evden kaç demevsvs.. iletişime dair tek yaptıkları.

Bu evde ben kendime güzel bir yaşam sağlama, mutlu olma ihtimalim var mı ? Evlen demeyin lütfen evlilik uygun kişi olduğunda düşünülen bir şey ! Ayrı bir eve çıkmam tek çarem mi?*

not: Acaba sen naptın ? diye sorup demogoji yapmaya çalışanlar yazmasın lütfen. çünkü ben birşey yapmış olsam buraya yazıp sizlere danışıp ayrıyeten üzülmem !

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Yaş kac ona göre

0|0
    0|0
    • 27

• ya iş bulacam hemen inş. iş bulunca tabiki de :) ?

• olmaz izin vermiyorum :p

iş bul öyle

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• merhaba:sanırım tüm iletişim yolları kapanmış bir şekilde ebeveynlerle.nacizhane fikrim o evden ayrılıp ya tek başına .yada sevdığiniz güvendiğiniz bir arkadaşınızla ayrı bir evde hayatıunızı devam ettirmenizdir ,daha sonra tekrardan gelecege dair plan ve proğramınızı yaparsınız ama önce kafanızı ve ruhunuzu o evden ayırmalısınız

0|0
    0|0
    • merhaba. O evden kafamı çoktan ayırdım artık anne babama hiç sevgi besleyemiyorum sadece acıma duygum var. Düşünün önceden dualarımda hep şunu Allah.a dilerdim. Anne babam benden fazla yaşasın, derdim. ama tükettiler hiç sevmiyorum artık. bir samimi güleryüz görmüyorum. Hayatımı düzene sokar sokmaz ayrılacam ama bu doğru karar mı sizce ?

• arkadaş çevreniz nasıl genişmidir yoksa az ama özmüdür

• azöz yok denecek kadar ama samimisi hiç yok. bir dua etmiştim lise yıllarımda Kim arkamdan iş çevirirse Allah'ım bana göster ömrümce demiştim. Ama görmek istemezdim insanların ikiyüzlülükleri hep gözüme batıyo sakları bile bana denk geliyo gözümden kaçmayan birşey yok gibi.

Menfaatçi insanları bana iyi davransalar da sevmem samimiyet görmediğim yerden uzaklaşırım ! o yüzden yalnızım belki de

• tek çaren var işinde iyi bir kariyer sahibi ol ve kendi evine geç.

0|0
    0|0
    • iyi bir kariyer sahibi olmam için ne yapmam lazım ? Nerden başlamalıyım ?

• hayır ne yazdığın hakkında da ne mesaj yazdığın hakkında da en ufak bir fikrim yok.

• bir şey yazacaktım bir eklermisin ?

• Senş istemiyorlarsa ve kendi işin varsa bir ev tut ya da arkadaşın varsa onla eve çık

0|0
    0|0
    • Evden çıkan ve tek yaşıyan kızlar hakkında da çok dedikodu yapılıyo ? Bir erkek tek yaşayan kızla evlenmez deniliyo, bulunduğum çevrede ! Aile kızlarını terch ederlermiş.? benim ailem yoksa benim suçummu ?ama başka birşey aklıma gelmiyor.

• İşe gidip gelme sorunu olduğunu söylersin

• anladım teşekkür

• bencede ayrı bir eve çık çalış birde ev arkadaşın oldummu hayat senin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ilk olarak yaiın kaç ve okuyor musun?

0|0
    0|0
    • üni açıktan 3 teyim. yaş 27.

• yarın öbür gün evlensen abin senin düğününü yapar mı? madem eline para kalmıyormuş, yaşınıda almışsın zaten. durumu söyle ve evden ayrıl, kafan rahatlar en azından.

• yok yanlış anladın zorla almadılar hep ben verdim. çünkü aile hep bütündür diye düşündüm benim kadar onlar da beni seviyolardır diye düşündüm ama hayat gösteriyo golünü :)

• Kaç kurtul derim anne baba çocuğuna sürekli iyiliğine hakret etmez yok öyle bir dünya psikayatr girmeli o eve

0|0
    0|0
    • Bir ablam var o da çok eziyet ediyor bana ama o evde sabretmek zorundasın diyor evlenene kadar ! ben öyle düşünmüyorum. Çok sabrettim ömrüm gidiyor ? Yaşlanmaya değer bir hayat ben de yaşamalıyım diye düşünüyorum !

Yükleniyor...