Göğüslerim büyük vücudum toplu ama göğsüm biraz büyük

Neden böyle güçültmek için şinav çekiyorum başka bir şey deneyebilrmiyim

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• büyük degil sarkma oluyor aynı sorun bendede var spora yazıldım hoca önce kilo vermen lazım diyor 1.70 boyum 73 kilodayım bana göre en fazla 5 kilo fazlalığım var ama gelde anlat adama diyorum gögüs ve karın bölgesini toplamak için egzersiz ver olmaz diyor deli oldum boşa para vermişim gibi hissediyorum. Şimdi gögüs toplamak için kesinlikle spor salonuna yazılman lazım agırlık calısman lazım alt gögüs üst gögüs vede gögüs sıkıştırma aletleri var orda onlarda calısman lazım kardeşim evde düzelmez + mekik çekerek karnını sıkıştırıp daha sonra gögüsünü toparlayabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Şınav sırt omuz geliştirir göğse faydası olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• şınavla sadece arka kol ve sırt gelişir.ellerini birleştirerek şınav çekersen göğsün büyür gelişir ani göğüs çalışmış olursun.

0|0
    0|0
  • Jinekomasti olabilir belki, göğüs bölgesinde yağlanma olabiliyor bazı bireylerde.

0|0
    0|0
    • 90 kiloyum

• Jinekomasti 70 kilo olanlarda da mevcut. Bu bir hastalık. Göğüs bölgesindeki yağlanma ile göğüs bayan memesi gibi görülebiliyor. Çeşitli dereceleri var bazılarında bu belirginlik fazla iken bazılarında az.

Yükleniyor...