Protein diyeti yapanlar var mı?

10 günlük protein diyetini yapanlar var mı? sadece et, tavuk, balık, yumurta yeniyor, tatlandırıcılı kola, çay, kahve vs içilebiliyor.

Güncellemeler:
nasıl sonuç aldınız? kilo verebildiniz mi?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Vücut calisanlar yapıyor genelde

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 10 günde 5 kilo vermiştim tabi uzun diyete yelken açtım istesem isveç diyeti yapar 13 günde 20 kilodan fazla veririm ama zararlı.

1|0
    0|0
    • diyeti hiç bozdun mu? ve en önemlisi diyet boyunca açlık hissettin mi? kabızlık sorunun oldu mu? bence insan o kadar protein yerse kabız olur, hiç lif-posa yok yenilenlerde :)

• ne güzel ya, verebilmişsin. ben bir türlü veremiyorum.

• maşallah sırrı cöz ver diyorlarda açıkcası ne sırrından bahsediyorlar anlamış değilim verirsiniz iradenize hakim olun sadece.

• kilo almak için mi ?

1|0
    0|0
    • hayır, kilo vermek için.

• saçmala hiç uğraşma öyle.weider L carnitine al 130 tl olması lazım. spordan önce bir tüp içip 30 dakika hafif tempo koş. 1 ayda 8 10 kilo verirsin.

• gereksiz masraf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben dengeli beslenerek ve sporla guzel bir bicimde kilo veriyorum sirf protein almak falan cok zararli ya insan wcye cikamaz olur mu oyle sey.. vucuda her sey lazım. Hücrelerin yenilenmesini karbonhidrat sağlar mesela benim bildiğim. her seyden azar azar yemek lazim o yüzden.

1|0
    0|0
  • Protein diyetini 1 hafta yapmıştım. kola falan içmedim,tabiki ekmek falan yok, 1 haftada 3 kilo vermiştim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...