Hiç aileniz veya sevdiğiniz biri tarafından sırtınızdan bıçaklandınız mı ?

pekı bu durumda tepkınız ne oldu yorumlarınız için tesekkürler...

0|0
12|17

En İyi Kız Görüşü

• Bütün dünya size düşman da olsa en büyük kazığı yakınlarınızdan yiyorsunuz. Çünkü sizi en iyi tanıyan onlar, en çok güvendiğiniz onlar. Belki de bu yüzden başkası yapsa kırılmayacağınız şeyleri yakınlarınız yapınca büyük yaralar alıyorsunuz. Gönül isterdi ki hiç olmasın, en ufak şey bile kaçmasın ağızdan, ama bunlar ne ki , amcam tarafından defalarca taciz edildim, en yakın dostum eski sevgilimle çıktı, çok değer verdiğim eski sevgililerim birleşip benimle alay ettiler, uğruna ailemi karşıma aldığım eski sevgilim beni aldattı ve bunu gülerek söyledi, hatta zamanında gaflete düşüp bir hata yaptım çok çok güvendiğim bir erkekle (sex değil) ve bunu herkese yaymıştı... Bunları söylemeye asla utanmam çekinmem, bir suçum yok çünkü. Büyük cesaret gösterdim şuan hem buraya yazdım hem de kendimle yüzleştim. Bu olayların her biri hayatımın en kötü günüydü. Öyle ki sanki hiç çıkış yolu yok, sonsuza dek sürecek gibi geldi. Bana yaşattıkları deprem büyük hasarlar oluşturdu maalesef ki.. Fakat böyle talihsizlikler oluyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ben yaşamadım ama, hayatta kötü insanlar var olduğuna göre, bunların bazılarının da senin yakınında olma olasılığı da vardır.. Önemli olan, bunları sezip, onlara kötülük için fırsat vermemektir.. Ama, üzülme, başlangıçta bunu başarabilen çok azdır, zamanla sen de öğreneceksin, bu dönemi, az hasarla atlatmaya bak :)

0|0
    0|1
  • Çevremdekiler bicak kullanmazlar

0|1
    1|1
  • Birbirimizi kırdığımız üzdüğümüz olmuştur ama öyle abartılcak biçimde olmadı.

0|0
    0|1
  • Evet, yaşadım. Ondan sonra zaten kimseye güvenmez oldum. Allah'ın sopası yok dedikleri şeyi yaşadım. Yapanlar ağır pişman ...

0|0
    0|0
  • Oldu tabi.. Hem de hiç birinizin başına gelmeyen cinsten..

Tepkim ise tazminat davası açmak oldu..

0|0
    0|0
  • bıçaklandım bıçak kesmedi onunda sahtesini yapmışlar

0|0
    1|1
  • hiç kimseye o fırsatı vermedim vermemde! sadece ticaret hayatımda bir defa dolandırıldım hepsi bu oda 7 sene önce idi.

0|0
    0|0
  • Oov aileden değil ama sevdiğim iki kişiden kazığın alasını yedim.

0|0
    0|0
  • Olmustur elbette... ama dayanbiliyorum yani derdi veren allah gucude vermis bana sukurler olsun ki

0|0
    0|1
  • Evet oldu aramdaki bağları koparttım iyiye yönelerek karşılık verdim.

0|0
    0|0
  • Hayatım dost gibi görünen avcıların arasında geçti ama en çok canımı yakanı eski sevgilimle kardeşim dediğim adamın beni aldatması ile yaşadım

0|0
    0|0
  • Hiç kimseye sırtımı dönmem dönersem bile değil bıçak döner bıçağı filan girse gene fark etmez

0|0
    0|1
  • hayır, ben zeki biriyim ^_^

0|0
    0|0
  • hayir ama kücükken abimin kafama attiği makas siyirmisti asdkjs

0|0
    0|0
  • arkadaşlar tarafından çok oldu ama yıkılmadım hiç bir zaman yıkmak istiyenlere inat ayakta durdum.

0|0
    0|1
  • Oldu ve içimde bitmeyen bir kin var. Az da olsa bitmiyor.

0|0
    0|1
  • Banka hesabımdan yüklü miktarda para boşalttılar. Sanki tokat atılır da böyle bir iki saniye kalırsın ya aynen öyle olmuştum bunu öğrendiğimde. Uzaklaştım ailemden hatalarını anlasınlar diye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• oldu guven kaybina neden oldu hemde.

0|0
    0|0
  • Ailem degıl ama arkadasım tarafından bıcaklandım ..

0|0
    0|0
  • Bir yapıyorsa on misliyle karşılığını alır.

0|0
    0|0
  • bıcaklandıgım ıcın 12 yıldı yanlız onlardan uzak baska bı sehırde yasıyorumm

0|0
    0|0
  • Ailemden gormedim şukur ama cok guvendigim bazi kisiler tarafindan bicaklandim

0|0
    0|0
  • olmuştur_______

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşlarım (!) tarafından olmuştu bu.Ailesinden başkasına güvenmesin insan.İlk önce kendisine güvensin.

0|0
    0|0
  • Evet oldu.İpleri tamamiyle kopardım.

0|0
    0|0
  • İhanete uğramışlığım yok ama kazık yemişliğim ve ''bu kazık fena battı lan'' demişliğim çoktur..=)

0|0
    0|0
  • Evet eşim tarafından ihanete uğradım

0|0
    0|0
  • bir ciglik attim sonrada kendimi hastanede buldum ne yapayim

0|0
    0|0
Yükleniyor...