Üniversite Mezuniyet elbisesi arıyorum

zarif sade şık uzun mezuniyet elbisesi arıyorum yardım edin.en fazla 100 tl bütçe ayırabilirim

Güncellemeler:
terziye diktirmek daha mı hesaplı olur ki ?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• 100 liraya çok güzel kısa elbiseler bulabilirsin ama uzun pek sanmıyorum.imkansız mı?değil.sık sık araştırma yap trendyol'da falan 80-90 liraya çok güzel uzun elbiselere denk geldim.ama biraz hızlı ol.çabuk tükeniyor:)

link

link

link

link

link

link

link

link

link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yok terzi her zaman el işciligi alacagı ıcın daha fazla olur.

Mezunıyetı o tarz butcelere markafonı gibi sitelerde buyuk ındırımlerde guzel seylere denk gelıyorum bazen.

0|0
    0|0
  • 100 tl ye bit pazarından belki bulursun

0|0
    0|0
  • 100 tl ye bulmak çok zor, anca kumaşını alır nazının geçtiği bir terziye diktirebilirsin, 100 tl ye millet t-shirt alıyor ama tarz bir şeyler

0|0
    0|0
  • 100 lira bir kıyafet için çok az değil mi sizce de?

0|0
    0|0
    • yok değil aslında öyle nişan kıyafeti gibi ya da düğüne gider gibi giyeceğim bişey istemiyorum mütevazi bir elbise istiyorum akşam yemeğine gider gibi mesela

• Hım. Bayan arkadaşlar yardımcı olacaktır onlar daha iyi biliyorlar fiyat konularını. İyi akşamlar.

Kızlar Ne Diyor 6

• 1|0
    1|0
  • link burada çok güzeller var ama ne yazıkki pahalılar canım...

0|0
    0|0
  • eğer istanbuldaysan Bakırköy meydanda yer altı çarşısından 120 tlye almıştım 5-6 ay önce düz siyah balık modeli bir elbiseydi farklı modellerde var bak derimm

0|0
    0|0
  • 100 lira bir elbise için imkansız :D bir de üniversite mezuniyeti bu bir daha ne zaman mezun olucaksın. para biriktir bence

0|0
    0|0
  • link hoş ya.

0|0
    1|0
  • 100 tlye birşey çıkmaz pek

0|1
    0|0
Yükleniyor...