Türbanlılara haksızlık yapılıyor diyenler buraya bir baksın..

Türbanlılara haksızlık yapılıyor diyenler buraya bir baksın.. bugun bırkac yıl sonra dedım kı unı gıreyım. osym sınavına girdim girerken polisle kavga etmek zorunda kaldım.. sebebide burnumdaki kucucuk bir iğne (hızma) . aynı hızmanın uzun ığneli hali basortulu kadının basında var o rahatca giriyor fakat ben burnumdakı k*c kadar ıgneyle gıremıyorum oyle mi ? haksızlık değilde nedir bu? ben o hızmayla adam mı öldüreceğim içerde? nedir yani bu mantık.

mantıklı bir açıklamanız var mı buna?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Geçtiğimiz yıllarda üniversite sınavına girdiğimde bayanlar arandığında orda da tartışma çıkmıştı. Açık bir kızın tokası çıkartılıp bakılmıştı fakat başı kapalı bayanlara herhangi bir işlem uygulanmamıştı içinde kağıt kopya vs. var mı diye. Tabi haklısınız. Keşke her kural en iyi şekilde uygulanabilse ülkemizde.

2|1
    0|1
    • keşke. teşekkürler anladıgın ıcın.

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 6

• Türbanlı kadınlarla karşılaştırılması yanlış onlarda girsin serbestçe sende gir diye düşünüyorum :) Ama polise verilen emir öyle ise polisinde üstündekilere bakmak lazım diye düşünüyorum.

1|0
    0|2
    • iğneden dolayı turbanı kattım işe

• evet saçma bence görevli sana ayrım uygulamış ama türbanda toplu iğne ile tutturulur neticede

1|0
    0|2
    • tamamda onun iğnesi içeri giriyorsa bendekide girmeli.

• ben yapmadım eksiyi.. kimseye + - vermedım henuz :)

• yok pek umurumda değilde yanlış anlaşılmayayım yeter :)

• Sana yapılanı belki abartmışlardır, doğrudur ama türbanlı bir kadının durumuyla kıyaslaman, ister istemez dini provokasyon mu yapıyorsun sorunu akla getiriyor ve seni samimiyetsiz bir konuma sürüklüyor.

1|0
    1|1
    • hayır asla.. ama turbanlıların ıgnesının kucugu resmen benım burnumdakı.. benımkı cıkarılıyor neden o cıkarılmıyor.. yani dinleme cıhazı ya da kamera olsa ıkısınede yapılır.. burada ayrımcılık var.

• Mantıklı bir açıklamam yok. Bu yapılan haksızlık.

Ama sen bir kızsın, sen de birçok kişiye haksızlık yapıyorsun. Kendine bir haksızlık yapınca mı özgürlük aklına geldi?

0|0
    0|0
    • ne gıbı haksızlık yapıyorum ?

• yardım edecek ne var? p**evenklık mı yapacağım sana. en nefret ettiğim şey ! taciz eder gibide yaklaşmayacaksın bu kadar basit yani

• Taciz eder gibi yaklaşmıyorum. Merhaba konuşabilir miyiz diyorum, merhaba tanışabilir miyiz diyorum. HAYIR diyorlar peki iyi günler dilerim deyip ayrılıyorum yanlarından.

Yardım edecek şu var çöpçatanlık. Bu bizim kültürümüzde olan birşey. Bende çapkınlık geni yok. Demek daha önce de böyle erkekler varmış ki çöpçatanlık müessesesi ortaya çıkmış. Yardım etmek sadece afrikadaki açlar için 6534'e boş mesaj atıp 5 TL bağışlamakla olmuyor.

Pesevenklik kadın pazarlamaktır, çöpçatanlık aynı değil!

• neden türbanlıyla kıyasladın şimdi

1|0
    0|1
    • iğneden dolayı.. basortude iğne kullanıyorlar diye.. bazıları cıkıp hanı bızı turbanla almıyorlar dıye dert yanıor ya.

• bildirim 3..

• bildirim 4..

• o hızma dinleme cihazı veya kamera olabilir nereden anaşılacak?

0|2
    0|3

Kızlar Ne Diyor 5

• Hızmana böcek koyarsın

gizli kamera yerleştirirsin nerden bilelim ahdklf

O değilde bugün gözlüğümü aldılar ya böyle saçmalık olamaz

Gözlerim yamuldu sorulara bakarken

1|0
    0|2
    • isteyen turban ığnesınede yapar onu hatta daha kolay yapılır ona.. ayrımcılık işte bunlar hep.

• Bu türbanlıların değil adamın sorunu. Türbanlılardan nefret etmek için bahane aramayın.

0|0
    1|0
  • ben de girdiğim her sınavda eşarbımı iğnesiz taktım...arama yapılınca almadıkları için...

0|0
    0|2
  • benim sınava girdiğim sene çizmemin içine kadar baktılar içeri girdikten sonra tuvalete gittim kapalı bir kızın bir paket mendil soktuğunu gördüm.

0|0
    0|0
  • oha diyorum başka bişey demiyorum

))))

0|0
    0|2
Yükleniyor...