Kalça ölçüsü kaç olmalı?

Siteyi tarayıp durdum ama bir kadının kalçasının kaç olması gerektiği hakkında düzgün bilgi bulamadım kimi sorularda full +95 denmiş geri kalanlar da ise -90. Yani kısacası bir kadının kalçası kaç olmalı? İdeal ya da hayal olarak değil Türk genleri açısından :)

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• insanın boyu kilosu nasıl kişiye göre değişiyorsa o ölçülerde değişir

kadın standardı diye bir yok

boyuna göre kilon ve ölçülerin orantılı olmalı

168-170 arası hatta +170 ise boy 90 kalça ideal olur

daha kısa boy için daha küçük kalça ölçüsü olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• mümkünse normal olsun ne cok büyük ne cok kucuk

ama sırf kalcasından dolayı birisini sevme gibi bir duruma düşmem. sevgi kalcaları aşmıştır.

0|0
    0|0
    • Yani güzel bir düşünce tarzı ama insanlar ilk bakışta karakteri anlayamayacağı için ilk olarak fiziksel görünüşü severler

• Bilmem genelde öyle yapılıyor. "uuu kanka şu kıza bak fıstık gibi bir şekilde tanışmalıyım onunla" tarzı konuşmalar olur genelde :) Bir de tam emin değilim ama psikolojiyle alakalı yani kendine güzel kız yakıştırmak olayı veya tam tersi güzel kız yanında olursa kendini daha iyi hissedersin herkes seni över kıskanır tarzı

• psikolojiden cok görmemişlik bu. sadece burad gecerli. dışarıda o kadar da abartmıyorlar.

Türkiyede kız daha egemen ve istedigi erkegi secer. ama yurt dısında egemen olan daha cok erkek. kızın egemenligi cok degil.

o yüzden şanslılıgın kıymetini bilmiyor cogu kız

• kişiye göre değişir

fındık kadar popom var ve çok beğeniyorum :)

0|0
    0|0
  • Vücuda bağlı. İdeali 90 dır.

0|0
    0|0
    • Gerçekten 90 demek. Baya zorlayıcı ama 90 a inmek özellikle genetik olarak armut tipli olunca

• Yani doğru ama ben sevilme açısından çok erkek dedikodu konusu olmaktan uzak durmak için ideale inmeyi planlıyorum :)

• İlla 90 olacak diye bişey yok vücut ölçülerinle orantılı olsun yeter.

• 90 fena degil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Türküm ama siyahilerin ki gibi , kocaman ya rahatsız oluyorum be :\

0|0
    0|0
  • beyin kapasitesine göre degisir

0|0
    0|0
    • Bunu diyorsun ama şuan yaşadığımız dünyadan haberin yok sanırım herşey güzelliğe bağlı. Arkadaş, iş hayatı (internetten bakabilirsin fiziği düzgün diye özellikle not düşerler), sevgili, mağazalardaki çalışanların tavrı hatta bir araştırmaya göre aileler güzel olan çocuğunu daha çok ön planda tutarlarmış. Beyin ile alakası yok bu zamanın koşulu diyelim.

• hmm yasadiklarin seni baya etkilemis demekki...

ama olayi yanlis yönden degerlendirmissin... insanlar konusur eder vsvs

ama o insanlarin laflariyla hayatini yönlendiriyorsun maalesef

ders alip dik durup ben buyum deseydin ezdirmeseydin kendini birdaha kimse birsey diyemezdi

ve unutma bir insan acimasizca karsi tarafi elestiriyorsa kendinle ilgili problemleri vardir

dedikodulara kulak asma.kimseye kendini begendirmeye calisma ..kendini sevmeyen insan senide sevmez ne kadar istedigi gibi olsan

• Teşekkürler nazikce cevapladığın için (bir an tartışma olucak sanmıştım da :) ) ama ezdirme olayı değil bu önünden yapılan bir şey bile değil kimin dediği belli olmayan terbiyesizce bel altı muhabbetleri kontrol edemiyorsun durumu o yüzden. Pek ilgilenmiyorum aslında sevilip sevilmemekle sadece dikkat çekmemek istiyorum bu yüzden ideal ölçüye inmek istiyorum

• 100 falan olmalı

0|0
    2|0
Yükleniyor...