Türkiyede kadın olmak

Arkadaşlar lütfen empati kurarak düşünelim Türkiyede yaşamak gerçekten zor ve bu zorluğun üstüne bir kadın olduğunuzu düşünün milyonlarca abazanın,kötü niyetli insanın etrafınızda dolaşıp siz rahatsız edip musallat olması gibi sayılacak bir çok şey var...Bayan arkadaşlarımı bu konuda gerçekten tebrik ediyorum sizin rahatsızlıklarınız nelerdir arkadaşlar ve düşünceleriniz ?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Turkiye'de insan olmak zor,kadin olmak daha da zor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Elle, golze, sozle yapilan tacizleri gectim ama trafikteki tacizler ciddi anlamda rahatsiz ediyor ve tehlikeli oluyor. Ozellikle 2-3 kizsak ya da btek basima araba kullaniyorsan surekli sikistiran arabalar, kamyonlar vs.. sirf bu yuzden cok kro bulmama ragmen arabamin camini film kaplattim.

0|0
    0|0
  • Yoldan geçerken dik dik bakmaları rahatsız ediyo

0|0
    0|0
  • Ben hiç ahlak ve namusuyla yargilanan erkek gormedim Turkiye'de.

0|0
    0|0
  • toplu taşıma a raçlaını kullanırken sıkıntı oluyor mesela

0|0
    0|1
  • En basitinden şu nicki ne duygularla aldım, sapkının teki de mesaj atmış "Benim gibi bir erkeğe de duyarsız kalabilir misin?" diye. Akıl fikir diliyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet zor gerçekten ve kadınları anlayabiliyorum ama düşündüğünüzden çok daha fazla da abazan, kötü niyetli kadın var.

0|0
    0|0
  • Bir şey sorucam. Kaç tane ülkeyi gezdiniz de, Türkiye böyle Türkiye böyle diyorsunuz?

Bunlar sadece Türkiye'de yok arkadaşlar. Amerika, İngiltere, Almanya çoğu ülkede var.

0|1
    1|1
    • 8 Tane ülke gezdim dostum ve Almanyada böyle bir olay yok oradan geliyorum.

Yükleniyor...