KS'da Birinin Profil Sayfa Linkini Paylaşın Desem Kimi Paylaşırsınız..?

Arkadaşlar kendi profil linkiniz dışında herhangi birinin linkini paylaşın ve 2 kelime bir şey yazın desem kimi paylaşır ne yazarsınız..?

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• link Bir konuda eski bir alışkanlığımı bırakıp, farkındalığa erişmeme vesile olan insan. Kitap gibidir kendisi ama öyle masal filan değil, bildiğin ansiklopedidir. İleride parti kurarsa oy vereceğim, propagandasını yapacağım kişidir. Büyük insan olma potansiyeli oldukça fazladır. Fazlasıyla akıllıdır ama bu konuda aynı vasıfta olduğu kişilerden onu ayıran, özel kılan şey mütevazi olmasıdır. Zira kibirli bir insan olsa idi muhtemelen ben bunları yazmıyor olurdum. Ayrıca bana istediğim bir resmi çizme sözü veren bir insan ^^ Ayrıca bazı cevaplarından okuduğum kadarıyla paranormal olaylar yaşadığını iddia eden insan. Ehh, o kadar niteliğin yanında biraz kaçık olmak normal olsa gerek.

1|1
    0|0
    • vayy beee :))) sağlam cevap :) baya baya bir etki bırakmış üstünde :) birinin senin hakkında böyle şeyler yazdığını düşünsene :)) iyiymiş..

• Mütevazi demiştim, görüyosun abi :D Bu olgunlukla hareket ettiği sürece övülmeye daha çok fazla mahkum kalacaktır ^^

• evet baya mütevazi :) Teşekkür ederim Froggies çok naziksin :)

Kızlar Ne Diyor 10

• link :D

0|5
    0|0
  • link adamın dibi...

0|4
    5|2
    • adamın dibi mi..? :D kız bu çocuk ağır sapık :D :D :D

• yeni bitmeler diyor :D senin kaçıncı levelde olduğunun farkında değil galiba :)) iki cümleyi bir araya getiremiyor daha çıkmış aklınca bana laf sokuyor :) bak seviyeeizliğe gerek yok demiştin bana, gör seviyesizlik nasıl oluyor.. Neyse yahu adamın seviyesi ortada ben yanlış tahmin etmemişim :)

• benim kacinci profil bu farkinda misin? ,degilsin? sizin konunuz beni niye atiyorsun ortaya? biri sana sapık dese daha mi az tepki verecektin?

• link menemen, xkoreboom

o anlar onu :D

0|1
    0|0
  • tabiki... kimsenin :D bana ne ya ben reklam ajansımıyım çık çık çık

0|1
    1|0
  • Boş insan link

1|1
    0|0
  • link armageddon..

Soruları çok komikk çok eğlenceli. Sürekli Rus kızı-Türk kızı kıyaslaması :))

1|0
    1|1
    • bir arkadaş daha paylaşmış bunu :)) ağır sapıklardan mı hoşlanıyosun napıyosunuz anlamadım ki :) diğer arkadaş sapık olmadığını iddia ediyor ama :))

• yanlışın var ben ondan hoşlanmıyorum. sadece soruları komik geliyorr :)

• link

yeni tanıştığım arkadaşın lınkı bu.tanıyan varsa söyleyebilir

0|1
    0|1
  • Remi paylaşırdım ama çok zor geldi :/

Yazacağım şeyde şekerparemsi baklavaları olurdu.

0|2
    0|1
  • Benim profile tikla ışte link atamıyorum <3

0|2
    0|0
  • Paylaşamadım kimseyii :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...