Düzenli ip atlaya var mı ne faydalarını gördünüz

Duyduklarıma göre ip atlamak kilo verdiriyomuş 8 hafta boyunca hergün setler halinde ip atlasam toplam 1000 tane yani bu da on dkya denk geliyo kilo verirmiyim yoksa kas yaparda daha mı çok kalınlaşırım basen sorunumda var yardımcı olur mu bu arada basketbolcuyum ip atlamak bana hız kazandırır mı siz ne faydalarını gördünüz boy vs

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• İp atlamak kilo verdirir evet,basketbolcuysan sana yararı ; karın kası popo ve bel calıstırır buda senin zıplama potansiyelini daha üst seviyeye çıkartır..atlama şekline göre bacak kası da yaparsın buda yine zıplamana faydadır.hız kazanmak istiyorsan git bir parkura.çıkış çalış sürekli.mesela 20 tane atla bir inda splinte kalk.hız birazda genetik birşey olman gereken kiloya indiğinde koştuğun neyse odur az cok dediğim gibi bir tık ileri atabilirsin anca.he bu arada ip atlamayla boy uzamasının bir alakası yok

0|0
    0|0
    • Peki yukarı sıçramak boy uzatır mı boyum 165 malum bir basketciye göre kısa 170 üstünde olmam gerek ne yapmlym bir fikrin var mı

• Evet 16 yaşındaym :)

• 1.65 bir tık kısa kalmıs ozaman.git bir doktora kemiklerine baksınlar.klubünü bilmiyorum ama klup doktorun varsa ona götür ozaten şöle olursun falan der sana.sıçramayla boy uzamaz sıçrama kapasiten artar.besinve ilaç takviyesi ve boy uzatma teknikleriyle yapıyorlar bunları.doktor sana şu hareketleri yapıcaksın der zaten.ama bu işleme başlıycaksan antremanlarınıda sıkı tut boy uzadıkca hareket kapasitesi daha daralır cünkü.hareket idmanı yap sürekli.boy uzatma olayına giriceksen tabi :D

Erkekler Ne Diyor 1

• gel beraber atlayalım ip var bende :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir ara heveslenip başlamıştım 2 gün atlayıp bıraktım üşengeçlik

0|0
    0|0
Yükleniyor...