Sanırım kankam çıkma teklifi etti

Benim facebookum olmadığı için kankamın facesinden giriyordum facebooka. Sonra bir gün yine girmiştim o açıktı. İşte selam yazdı bende selam dedim. İşte biraz konuştuk sonra dediki ''bence sen kendine facebook hesabı aç'' dedi. Bende ''kankamın facesinden idare ediyorum'' dedim ''gerek yok'' dedim. O da ''tamam'' dedi. ''Birşey söyleyeceğim'' dedi işte bende ''söyle'' dedim. İşte o da ''Ben Seni seviyorum benimle çıkarmısın'' dedi. Bundan 3 hafta öncede onun kankası çıkma teklifi etti kabul etmedim. ''Ben seni ondan daha çok seviyorum'' dedi kalp falan koydu. Sonra facesine girdiğim kankamda girmiş konuşmalarımızı gördü beni aradı. İşte ''ciddimi'' falan dedi. Bende işte o kankamın yazışmalarını gördüğünü ve ciddi olup olmadığını sorduğunu söyledim o da ''Gaaandırrdım :D'' dedi. Sizce ciddiymiydi yoksa şakamı kafayı yiyeceğim.

Güncellemeler:
Yanlışş alarm kandırmış zaten sevdiğim kız var diyodu da arkadaşım öyle düşündürttü bana

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• kanka ayagı zaten nedir bilirsin

0|0
    0|0
    • :D yok yaa yanlış alarm şaka yapmış

• yok yaa yani yok bence. facesine girdiğim kankamla o konuşmuş kandırdım onu demiş hem ben birisini seviyorum demiş banada dedi. Yokladı mı diyosun ?

• elbette yoklamıs. eh yani

Erkekler Ne Diyor 8

• Azrailin numarasını bilen var mı?

0|0
    0|0
  • Adam sana ayan beyan teklif etmiş sonra tırsmış seni kaybetmemek için sen de bende sen den falan hoşlanıyorum olmadı gandırdım zaaaa xd falann yaparsın :)

0|0
    0|0
    • Yanlışş alarm kandırmış zaten sevdiğim kız var diyodu da arkadaşım öyle düşündürttü bana

• Yahu ciddi olsa bile anca seninle gönül eğlendirmek için birlikte olmayı denemiştir. Önce biri deniyor sonra olmuyor diğeri çıkma teklif ediyor. Oldu canımi bu kadar saf mısın?

Doğru düzgün biri ile sevgili olsana.

0|0
    0|0
    • Güncelleme: Daha önce hiç kız arkadaşım olmadı.

Kız arkadaşım olmak ister misin, elini sıcak çikolatadan ice tea'ye sokmam valla!

• gayet ciddi ciddi etmiş yani bu işin şakası olmaz sen yok diyince de şaka ayağına yatıyor

0|0
    0|0
  • erkektan kıza hiç knka olurmu onun adı aşk olur :Dd

0|0
    0|0
    • Bencede olmaz artık öğrendim. İki kankamda çıkma teklifi etti biliyomusun :D

• yok artık sen o kankalara artık arkadaşım de ii olur :DD kanka ayakları sevgili olma ayakları bu böledir :D

• :) Yanlışş alarm kandırmış zaten sevdiğim kız var diyodu da arkadaşım öyle düşündürttü bana

• ciddiydi, işler bok olunca salağa yattı

0|0
    0|0
  • şaka lan şaka kankasınız siz...

0|0
    0|1
  • kankanın faceinden giriosun ama o açıktı bu nasıl bir çelişki neyin kafası bu

0|0
    0|1
    • yani benim kız kankamın facesine girdim. diğer erkek kankam açıktı anladınmı

• :D peki

• kesin kandırmış zaten emin ol

Kızlar Ne Diyor 2

• Kabul etmeyeceğini anlayıp şakaya vurmuş çok belli, çocuk işleri bunlar o çocuktan bir cacık olmaz yol ver gitsin

0|0
    0|1
    • Bişey söyledimki hayır gibisinden. Hem niye bir cacık olmaz dedin :)

• Böyle boş boş işlerle uğraştığına göre henüz yeteri kadar olgunlaşmamış neyin ne olduğunun farkında değil ondan sana bir fayda olmaz daha da stres yaparsın boşuna hiç uğraşma derim

• Teşekkür ederim :)

• kafam karıştı şu kankam bunu dedi bu bunu dedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...