Bayanların kel kalma ihtimalı var mı?

Kendime düz saçı yakıştırıyorum ve saçlarımı düzleştirmeden evden çıkamıyorum. Ancak düzleştirici saçlarımı mahvetti. Kuaför her gün düzleştirmek yerine üç günde bir fön çektirmen daha mantıklı dedi ancak fön çektirince de saçlarımın çok yıprandığını hissediyorum. Azaldığını hissettim baya. Bayanların kel kalma ihtimali var mı ?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Bırakın bu düzleştirme takıntılarını.Doğal halinizden çıkıp böyle fön boya gibi şeylerle olduğunuzdan farklı biri oluyorsunuz.Beğenen sizi doğal halinizle beğensin, sevsin.

1|0
    0|0
  • Bu tarz sebeplerden dolayı saç dökülmesi yaşanmaz. Kızlar kel kalmaz, saçları seyrelebilir. Onun da çözümü ilaç tedavisiyle çözülebilir.

1|0
    0|0
  • kalmazsın daha yasın cok genc ama .. seyrelme ihtimali yuksek

1|1
    0|0
  • kanser olmazsa yoktuır

1|0
    0|0
  • yok kel kalmassın saçların seyrelir ama hergün çekme çekeceksende en kalitelisinden düzleştirici kullanmalısın en kaliteli olanından

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kel kalmasa bile çok azalır

1|0
    0|0
  • Ben 3 gunde bir duzlestiriyorum.kuafore gitmek vakit kaybi bana gore.yiprandi tabi ki saclarim,yakin zamanda uclarindan aldirmayi dusunuyorum uzamiyorlar cunku.sende 3 gunde bir duzlestir cok istiyorsan,her gun yapmandan daha iyidir.

1|0
    0|0
  • evet var.. ve saçlarını her gün düzleştiriyosan o saçlar mahvolur. fön çektirirken ısınmış havayla saça şekil veriyosun.. saçtaki nemi falan alıyo götürüyo düzleştirici :)

1|0
    0|0
    • üç günde bir fön daha mı iyidir o zaman :)

• inşallah ya varya stres stres tek stresim saç oldu :)

• boşver ya neden takıyosunki :)) düzleştirici kullanıcaksanda argan yağı kullanırsan az az saçın kendine gelir takarsan kafana bu kadar bide strese bağlı saç dökülmesi olur falan bu seferde onla uğraşırsın :)

• Var tabiki , duzlestirme fon maşa gibi seyler saclari yipratir

1|0
    0|0
  • Her gün düzleştirmek de ne yahu, yine iyi saçmış

1|0
    0|0
    • alışkanlık oldu ya düzleştirmeden çıkamaz oldum, düz seviyorum, iyi dayanıyor cidden ama azaldı gerçekten normal olarak, bayanlar kel kalır mı ya:)

• Saçların sık ise kalmaz diye düşünüyorum

• sık ama ince telli baya umarım, teşekkürler

Yükleniyor...