El Clasico tahminlerinizi alalım.

Bu gece 22:00'da dünyanın kilitlendiği maç olan Real Madrid-Barcelona maçı sizce nasıl sonuçlanır?

Krallar mı? Katalanlar mı?

Sizce kim kazanır?

• Real Madrid
    50% (1)69% (9)67% (10)Oy Ver
  • Barcelona
    0% (0)23% (3)20% (3)Oy Ver
  • Berabere
    50% (1)8% (1)13% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
iyi oldu iyi,öyle elin gariban schalkesine bale falan show yapıyodu. katalanlar senede iki kere haddini bildiriyor bunlara :)

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Barcelona alır böyle maçları

0|2
    0|0
    • eyvallah David Vİlladan beri Barcelonalıyım. 3-4 skorda oynadım 100 alcam 1 tlye :D BİZ BÖYLE BARCELONALIYIZ

• tebrikelr ben daha çok ardanın takımı a. madrid lider olduğu için sevindim, real 1 puan alsa atletico lider olamıyordu

• Dieogo costa fena bir adam . Viila da zaten benim adam . Arda Galatasarıyımızın Ülkemiizn evladı sorun yok . BAYERN münihi de çok seviyorum ordan adamım Mario Mandzukiç :D

Kızlar Ne Diyor 1

• tüm dünya bu maça kilitlenecek ama tek bir galip çıkacak ordan o da REAL MADRİD. lopezle alonsoyla di mariayla ramosla baleyla RONALDOYLA o sahayı yerle bir edecekler :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hala madrid

0|1
    0|0
  • hala madrid! bunu laf olsun diye söylemiyorum gerçekten çok iyi bir form grafiği yakaladılar. ben ağır favori olarak ev sahibini görüyorum. bana göre bu akşam barçanın hiç şansı yok. skor tahminim ise 3-1

0|1
    0|0
  • Barcelona alacak bence...

0|2
    0|0
    • Barca aldı çok şükür...

• tebrikler, en iyi cevap seçtiğim arkadaş senden daha önce yazdığı için onu seçtim kusura bakma

• Madrid 2-1 alir.

0|1
    0|0
  • Real Madrid

0|1
    0|0
  • Mantıken Madrid diyorum ama içimden bir ses Barcelona kaybetmez diyor

0|1
    0|0
  • madrid alır,barcanın defansı ronaldo bale ve benzemayı durduramaz.

0|1
    0|0
    • merak etme final karşılaşması zaten bayern -real . o zaman konuşursun

• ramos yaktı madridi,münih iki senedir yediği gibi yine bu iki takımı yer

• gerçi hakemde rezaletti, realle barçanın son penaltı penaltı değil, hep kendi hakemlerimize kızıyoruz ama böyle üst düzey maçlarda bizimkilerden daha rezil hakemlerde varmış

• ntv spor veriyor mu maçı şifresiz

0|1
    0|0
  • Barça kaybetmez bence

0|1
    0|0
  • real alır bence..

0|1
    0|0
  • Koyu madrid fanı olarak inşALLAH alırız diyorum bence skor olarak 3-1 Ronaldo(2) Bale Messi

0|1
    0|0
  • real madrid alır ya. 2-0 bence.

0|1
    0|0
  • madrid bu sene hücum anlamında gereğinden fazla iyi, barcelona durduramayabilir

0|1
    0|0
  • Bence madrid.Messi son sakatlıktan sonra baya sıkıntılı oynuyo ..Ronaldo formda.

0|1
    0|0
Yükleniyor...