Yenikapı mitingine kimler geliyor?

bu soruma troller cevap vermesin başka sorular var onlara göre. dosta düşmana ak partinin büyüklüğünü dün ankarada gösterdik hamdolsun bugünde yenikapıda misliyle yine göstereceğiz. saat 3te başlayacak miting kimler geliyor kimler gelemiyor. başbakanımız ankarada dün güzel mesajlar verdi benim anladığım şu 30 martı bekliyor asıl büyük operasyon için . 30 marttan sonra inlerine bir bir girecek pensilyvanyalının ve onun buradaki maşaları ve piyonlarının. bir bir öpecek hepsini başbakanımız. türkiye muz cumhuriyeti değil 2002den önceki gibi bunu herkes anlayacak. link

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Benim gitmem mümkün değil de gönlümüz sizinle kardeşim :)

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Arkadaşıma da AKP mesaj attı. Otobüsler ile toplayıp götüreceklermiş diye...

Linki atman da iyi olmuş ha. Sanırım mazlumlar dediğin hükümet üyeleri ve onların ve oğlunun sırlarını saklıyor. İyi gönderme.

2|0
    2|2
    • senin yorumlarını azçok bildğim için hiç cevap verip kendimi yormayacam zaten birazdan çıkıyorum. he gülüm he haklısın diyorum sadece.

• üstteki tahtayı seven arkadaşa yazdığım son cevabı sana da söylüyorum biraz öğren oku öyle gel.

• Ben de sana Bentham, J. Mill, Dworkin, Andrei Marmor ya da Michael Sandel kim desem sen ya bilmediğin için "he, he" dersin veya internetten bakıp çecevap vermeye kalkarsın. Ya da engellersin.

• orda toplanacak olan 2 milyon insan bugün bana türk halkının çoğunun ne kadar gerizekalı olduğunu hatırlatacak. akp nin gücünü kimse küçümsemiyor ağzımıza sıçacaklar 30 marttan sonra çok net.

3|0
    2|4
    • gerizekalı diyerek gerizekalılığını gösterdin sadece. ayrıca orada toplanan 2 milyona kurban olun siz. gezide onlarda sokağa çıksaydı noulurdu bir düşün ülkede iç saaş çıkardı ülke suriyeye dönerdi. allahtan bizimkiler sağduyulu davrandı nyse gülüm b konular seni aşar

• Soran kardesım Cahille girme sohbete . Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına.

Takılma Bunlara Ellerınden bu gelıyor sadece=)

• sizle tartışılmıyor zaten hemen sinirlenin küfür edin sonra bilgili kesim biziz diyin cahilsek öğret kardeşim ikna et edemiyorsan haklı olduğunu idaa etme .

• yevmiye kaç para

3|0
    1|0
Yükleniyor...