Bugün olacak Beşiktaş maçııı skor tahminleriii :)

Akhisar-Beşiktaş maç tahminleriniz neler ? Beşiktaşımız bu maçı alır diyorum ama kaç kaç biter acabaa.. Akşam 7'yi benm gibi heycanla bekleyenleri görelim bii :)

Güncellemeler:
Bu akşamki kadromuzda 3 eksiğimiz var bunlar ;

Gökhan Töre, Tomas Sivok ve Ömer Şişmanoğlu. Gökhan'ın eksikliğini her maç hissediyoruz. Bu maç bizim olacak işte o kadar ! (:
Güncelleme için özür diliyorum.. ben dedim demeyi hç sevmem amaa bu sefer kullanacağım üzgünüm ama ben demiştim ;) aranızdan bazılarıı geniş geniş konuşmuştu ben gereken cevapları vermiştim ama şuan yeterli olmuştur dimi ? 3/0 bitti vee bence daha da giderdi deee sakatlanmalar sağolsun.. Özellikle Mustafa Pektemek vee Holosko'ya geçmiş olsun diliyorum.. Amaa büyük hayranlığım bugün Mustafa'ya oldu adamın kafası kanaya kanaya 4. formasına kadar devam etti helal olsun.. Gururumsun Beşiktaşım <3

0|0
437

En İyi Erkek Görüşü

• 3-0 Beşiktaşım alır

1|2
    0|1
    • çok ileri görüşlü bir adamım söz konusu beşiktaş ise içime doğar :)

• eleştiri başarıya götürür ahahaha :) tamam tamam bişe demiorum havan bozulmasın tekrardan teeşkkür ederim ii akşmlar dişi kartal :)

• rica ederimmm sana da iyi akşamlar :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 36

• Dun geceden beri bekliyorum sabirsizca...sivok ve töre olmaliydi

İlk golü atariz hakem penalti verir,sonra bir daha atariz bu kez kirmizi verir Sonra cArsi hep beraber hakeme biiip

1|0
    0|0
  • akhisar deplasmanı cok zordur

Bence 1-1

ya da2-1 akhisar alır

zor mac olacagı kesin

0|0
    1|1
  • Bence 3-1 ya da 2-1 biter :))

2|0
    0|1
    • bizim de düşüncemi o gibi bakalım :)

• tamam tamam bende susuyorum :)

• Fatih Terim'in Akhisarspor'u! herkes anlayamaz bu dediğimi! yenmesi zor kolay demiyorum ama napacağı belli olmaz.

Gönlümden 4-1 Beşiktaş geçiyor ama artık bakalım...

1|0
    0|0
  • 3-1 Beşiktaş alır..

1|0
    0|1
  • pankart açıcam amy lee ks diye sen onu takip et gözün trübinde olsun

2|0
    0|0
    • hadi len ordan bacaksız benmle ne diye dalga geçiosun sen :D

• takma onları iyi olan kazanır :)

• Akhisar 'a tecavüz kaçınılmaz hale geldi, dünkü Galatasaray maçından sonra, 3 atarız

1|0
    0|0
  • 2-0 besiktas alir 50 puana yukselir

1|0
    0|1
  • Akhisar iyi takım. Maç sonu 1 veya 0

0|0
    1|1
  • 3-1 ya da 4-1 alacağız bu maçı :)

1|0
    0|1
  • İddia kuponu mu yapacaksın kız?

Çakaaaal!

0|0
    0|1
  • abartılan kadar farklı bitmez sanmıyorumda beşiktaş gol atmakta problem çekiyor bu maçı 1-2 beşiktaş alır diye tahmin ediyorum tabi almeida ya paslar aktarılırsa.

1|0
    0|0
    • birazcık haklısın aslında..

• tebrikler bu bjkninde başına gelmiyen kalmıyor ya umarım biran önce iyileşirler

• umarım yaa..

• Biz dün lige havlu attık Beşiktaş çok iyi motive olmuştur zor maç ama Beşiktaş ne yapar ne eder kazanır

1|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum Beşiktaşım alır ;)

• Bu ruhsuz futbolcu ordusuyla her maç değişik şekilde kadro ile sahaya çıkan Galatasaray'ın oynamaması lazım haklısın ;) fb bjk ve ts nin toplamından fazla Avrupa başarımız var :))

• sana bişey deyim mi :) işte siz bu yüzden kaybediyosunuz.. lafa bakkk GSyi çok büyütme göznde arkadaşım kadronuza sahip çıkın önce sonra buraya gelip laf yaparsn :) olaya bak yaa.. hakaret etmek de üstünüze yok ben varya bu GSlileri oldum olası sevemedm ama hakaret de etmedm hakaret size yakışır zaten bize değil ;) neyse yorumun için yine de teşekkür ederim iyi gnler .

• 2-0 beşiktaş kazanır

1|0
    0|0
  • 1-0 alır galiba bjk

1|0
    0|0
  • 2-1 ya da 3-2 bjk alir

1|0
    0|0
  • 2-1 beşiktaş alacak

1|0
    0|1
  • Akhisar alacak maçı .

0|0
    1|1
  • Akhisar 2-1 alır

0|2
    1|1
    • rüyanda evet alabilir :)

• o zaman neyi uzatıosun ? kendine gel ve yorumlarına dikkat et o zaman .

• tebrik ederim

• Beşiktaşın mutlaka kazanması lazım. Bence skor 2-1 Beşiktaş kazanır.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunu söylemem doğru mu ama rakibi tebrik edecek kadar ne objektifimdir ne centilmenimdir fakat Beşiktaş bu sene mücadelesiyle tebriği çok hak etti gerçekten rakibimizi tebrik ediyorum kendilerine ait bir stadları olmamasına rağmen canla başla savaşıyorlar bir de bizimkilerin haline bak

1|0
    0|1
    • uww bunu bir GSliden duymak güzeldi.. görünen köy klavuz istemez teşekkür ederizz :)

• 2-1 bjk

.

1|0
    0|1
  • bjk alsn skorunu umursamyorum..

1|0
    0|1
  • Beşiktaş'ın işi pek belli olmaz yenilebilir de

0|0
    0|1
Yükleniyor...