Yabancı insanlarla tanıştınız mı?

Hiç yabancı birileriyle tanıştınız, arkadaşlık ettiniz mi? Siz de nasıl izlenimler bıraktı ve o kişinin memleketine karşı nasıl bir genelleme oluşturdu? Ben Hintlilerin genelde sakin bir yapıda ve vücutlarının da çok koktuğunu, Yunanlıların bize çok benzediğini, ancak daha kibar olduklarını, amerikalıların kandırılmaya çok müsait olduğunu, avrupalıların çok rahat olduklarını, arapların misafir perver olmakla beraber çok yalancı ve düzenbaz olduklarını, thailandlıların sanki kayıp olduklarını, rusların alkolik, çok geniş bir hayat sürdüklerini ve çok güzel kadınlara sahip olduklarını düşünüyorum.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• İngilizler ırkçı, özellikle bazı ülkelerde bu ırkçılıklarını daha çok gösteriyorlar,

Amerikalılar çok rahat ama pek sıcakkanlı olduklarını söyleyemem, bizden çok farklı eğlence anlayışları var, bana pek uygun değil,

İspanyollar bize çok benziyor, hemen hemen her konuda aynıyız, rahatlıkla arkadaşlık kurabiliyorsun,

Koreliler tanıdığım en sıcakkanlı insanlar,sürekli güleryüz ve sürekli iletişim kurma ihtiyacı içindeler,

Rusları bir türkü sevemedim, buzdağından farksızlar, çekilecek dert değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ruslar beton gibi hiçbir duygu ifade yok yüzlerinde, ispanyollar çok sıcak rahat ve neşeliler, amerikalılar egosuz ve düşündüğümüzden daha kibarlar, iskoçların cidden ilginç bir espri anlayışları var, araplar dünyaya yemek için gelmiş öküz gibi yeseler de doymuyorlar

0|0
    0|0
  • Bizim Güney Koreli Bi Komşumz Vardı gerçkten çok zekiler çok çalışkanlar.Bnm yaşlarda bir kızı vardı yakın arkadaşımdı kendisi yani 12 yaşından beri birlkte büyüdk diyeblrm.Az çok ingilizceyle ve harektlerle anlaşırdık.

Şu sıralarda ise Ank Kızılayda bir ing kursuna gidiyorum(Sviye C1- Intermediate). 2 tane kadın yabancı hocamız var birisi. İran Azerisi Biride Filipinli.

Çok cana yakn tatlı insanlar.Hele Filipinli olan kısa boylu çekik göz minyon tipli çok şeker ya :DD

0|0
    0|0
  • Polonya'lı yengem var çok harika insan ya kendisi olsun yetiştirdiği çocuklar olsun falan... Bi kaç azeri tanıdığım var çok acayipler komikler :D

0|0
    0|0
  • ispanyalı brezilyalı koreli ama daha çok japon ile arkadaşlığım oldu

0|0
    0|0
    • ya ben Japonya hastasi biriyim cok uğrastm internet uzerinden japonlarla arkadaslik kurmaya ama bir turlu olmadi.olan cok kısa surdu.o kadar mesgul oluyorlarki surdurmuyorlar yazismayi.siz nereden ve nasl kurdunuz bu arkdasliklari?

• yazlığımızın oraya tatile ge gelmişlerdi.orada tanışmıştık

Erkekler Ne Diyor 2

• İşim yabancılarla. Ünide çoğunlukla Çinlilerle takıldım.

İyisi kötüsü var işte.

0|0
    0|0
  • yaşadım bile, pis ingilizler , ırkçı demeyin bana ama onlar kadar ırkçısını görmedim

0|1
    0|0
    • Sahi ingilizleri de çok egoist, kendini beğenmiş bulurum. Doğru dedin.

• herkes öyle diyor, ayrıcalıklı bir ırk olduğunu düşünenlerden yahudiler yaşıyorlar, ingilizler pazarlıyorlar

Yükleniyor...