Benden hoşlandığını söyledi fakat hiç ilgilenmiyor benimle

mesaj atıyorum cevap yok canı isterse mesaj atıyo gibi arıyorum bazen telefonuma çıkıyor bazen çıkmıyor buluşmak istiyorum bakarız diyor ne yapmak istiyor anlamadım

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• O kızın sağlam olma ihtimali sıfır.Ara sıra yalnız kalıyordur o zaman sana ilgi gösteriyordur.Tahminimce kızın çevresi geniş? O kızın konuştukları vardır ha ama senden hoşlanıyordur kız hoşlanmadığı halde hoşlanıyorum demez.Bu kızdan uzak dur derim sonradan adını çıkarabilir peşimde dolandı falan diye.Eğer kızı istiyorsan sen onunla hiç ilgilenme mesela mesaj atmasını bekle sakın atma.Attıgında da 5-10 dakika konuş işim var mesaj atarım 1 saat sonra de atma, surunsun biraz şuan kurnazlık yapıyor bizde geçtik o yollardan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• klasik kiz numaralari.

0|0
    0|0
    • ne gibi numara yapıyor taktik verin biraz ya :D

• kendin yazmissn numaralarini.ustune dusme.

• anladım aynısı yapacağım teşekkürler

• Sen onun pesindr dolaniyosun diye oyle yapiyo. Bendede oyleydi bn tinlamiyordum oglani en sonunda o birakti kopek gibi etrafinda barismasini bekliyorum suan

0|0
    0|0
    • bende tersini mi yapıyım yani

• Yani bana kalirsa sende onu tinlamiyomus gibi yap birak arama sorma bakalim onun aklima nezaman gelcen ya da o ararsa firca felan atma normal konus onu önemsemiyo gibi. Bunlari eyer kalbinede söz gecirip yapabilirsen bana inan o cocuk pesinde pervane olur. Ama muhim olan kalbine laf gecirmen

• İlk adimi atan oydu diye kendini biraz geriye çekmek istemiş olabilir.

0|0
    0|0
  • Senden hoşlandığını söylemesi sahiden hoşlandığı anlamına gelmiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...