Sevgiliniz kız olmadığını söylerse ne yaparsınız?

Sevgiliniz kız olmadığını söylerse ne yaparsınız? Cevapları çok merak ediyorum. Toplum olarak neler düşünüyoruz ?

Güncellemeler:
Kız dan kasıt bakire be. Hahahah ne güldüm ya :)))

0|0
18|15

En İyi Erkek Görüşü

• aşkımın boyutuna bağlı ama yüzde 90 ayrılırım ya da senle evlenmem der takılırım .

0|1
    1|0
    • Evliliği unuttum zaten. İlişki yürüsün mü diye düşünüyorum şuan

• Ben ikitane seçiliyor sanıyordum. Hatamı geç anlayınca düzelttim.

• :D peki iyi geceler .

Kızlar Ne Diyor 18

• sevgilim kız değilim dese hiç şaşırmam

1|0
    0|0
  • Aşıksın, sen bu kadar aşıksan karşılığı da vardır. Ona evet senden önce biri dokunmuş ama sen dokunmadın mı kimseye? Ya o seni bunun için bırakmayı düşünseydi? Gururun kırılmaz mıydı? İnsanlar genelevden kadın çıkartıp evleniyor, sen sevdiğinle neden hayatını geçirmeyeceksin? Birbirinizden sonrası önemli olsun senin için. Aşıksan ne kendini ne de onu üz, miladınız birbiriniz olsun öncesi yok senin için de onun için de. Ayrılayım düşüneyim desen kaybettiğiniz vakit geri gelmeyrcektir

0|0
    0|0
  • bakire ''bozmak'',

''ben yattım onda sorun yok ama onun daha önce biriyle yatmış olması tiksinç!''

okurken midem bulandı. Yazık halimize.

0|0
    0|0
    • Düşüncelerini alabilir miyim? Halimize yazık olduğunu zaten bakınca görebiliyorum. Ne yapmam gerek? Derdim zar değil. Zarın canı cehenneme. Şu an derdim benim aşık olmam sanırım.

• Önemli değil bu

1|0
    0|0
  • merak ettim cevapları ama sahici olacaklarını düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • keske guncellemeseydin. yuruyun kizlar burada bize ekmek yok :)

1|0
    0|0
    • Herkesim görüşünü merak ediyorum. Nolur gitme diyecek değilim ama :)

• tesekkur ederim gul icin :)

• Ben bakireyim onun bakir olup olmaması önemli değil benim için. Erkek sonuçta, tecrübeli bilgili olmalı gerek en azından bana göre. Ama bir bayan bana göre bakire olmalı.

0|1
    0|0
  • Hala bakirelige takan insanlari gormek uzucu gercekten. Her insan sevdigi kisi ile yakinlik kurmak ister, sevdigi adam ya da kadinla cinselligi yasamak ister. Bunu bir yanlis ya da hata olarak goren zihniyeti kiniyorum.

0|0
    0|0
  • önem vermem Allah la onun arasında hata yapmış olabilir benim açımdan sıkıntı olmaz zaten öbür dünyada ebesini otlatırlar

1|0
    0|0
    • Oy nasıl yapacağız bilemedim.

• Başkası tekme atmış olamaz mi? Kırılacak diye herşeyi soramıyor insan..

• Senle olduğunda onu hatırlayacak olsaydı emin ol senle olmazdı. Gözünden anlardın yüreği beyni seninle mi onunla mı diye. Düşünme bu şekilde onu öyle sev ki senden öncesi olmasın ve emin ol o sevginin yanında seni öncesiz sevecektir

• Ben bakire değilim, onun da bakir olmaması bi' sorun teşkl etmez. Bırakın lan artık bu bacak arası namusunu, beyinle yapıyorsunuz her şeyi. Göstermelik her şeye inanmayın, kandırıcıdır bu tarz şeyler. Fakat bakir olmayan bi' erkeğin de kalkıp bakire bi' kadın istemesi, hıammına. Eşitlik, eşitlik ve eşitlik.

0|0
    3|1
  • terkederim

1|0
    0|0
  • Malesef, benim sevgilim kız değil =( işin özü, bana bakir değilim dese, zaaten değil fsdfs

Takmam, benim gibi o da takmıycak.

0|0
    0|0
  • şükrederim...

1|0
    0|0
  • Espri için geç kalmışım , neyse ..

1|0
    0|0
  • Halbu ki o benim küçük femmem idi, heteroya dönerim ben de nedir yani.

0|0
    1|0
  • Ben istemem. Kafa olarak çok tutucu olması da iyi değil ama bakir değilse düşünürüm bi.

0|0
    0|0
  • Offf kafamda deli sorular

0|0
    0|0
  • bence cok onemlı bır konu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ne insanlarsınız be arkadaş?Bir zar mı sizi birbirinize düşüren anlamıyorum ki?Şimdi başka erkeğin elinin tersi senin sevgilinin elinin tersine değse aaa başkasıyla mı beraber oldu diyeceksiniz?Ten tene değmiş, değdi tamam başkasıyla oldu ama sen mi vardın o zamanlar?Sen gidip bakir değilsen bakire ilede evlenmeye hakkın yok dinde bunu da biliyor muydun?Bence dinine bu kadar sadıksan bunlarıda araştırmalısın.Ruhu fah*şe olmasın önemli olan o önüne gelenle birlikte olmuş olmasın yeter bence..Ama ilki olsan tabii ayrı bir şey paylaşacağınız için ilişkiniz daha sağlam olur.KKTC'de bunlar pek önemli değil diye biliyorum yazın ordayım kankaa. :D

1|0
    0|0
    • Benim pek dinle alakam yok kardeşim ya. Kıbrıs'ta evet önemsiz ama bahsi grçen hatun Türkiye'de yani içimde bazı duygular beslediğim için takıldım yoksa...

• Bi soru sormak istiyorum bir kızla tanıştınız sevdiniz ama kız senden daha çok beraberlikleri olmuş

Ve bunu sana söledi ne düşünürsün

• Önce söyleyiş şekline bakarım sonra benim için ifade ettiği şeye..

• İnanmam. En erken anlaşılan özelliktir çünkü cinsiyet. Ama yine de ayrılırım. Bunun şakasını bile saçma insanlar yapar.

0|0
    0|0
  • Vallah ben son dakikaya kadar söyleyenini görmedim, duymadım. Daha önce öpüşen bile yok piyasada :( söylemez anlıycağın

1|0
    0|0
  • bakir bir adam olmadığım için hiçbir şey söyleyemem.

0|0
    0|0
  • sen bakir misin ?

0|0
    0|0
  • yok daha memeler

0|1
    0|0
  • o halde hemen yatağa girelim derim.. .

0|0
    0|0
  • yalan söylüyorsun deyip vururum tokadı :)

0|0
    0|0
  • Sen gülmeye devam et bu gün gülersin yarın ağlarsın e neylersin dünya dönüyor.

0|0
    0|0
  • ondan faydalanmaya çalışırdım

0|0
    1|0
  • O kan akacak ve ben alnıma çalacam

0|0
    0|0
  • bisey mi yapmam gerekiyor?

0|0
    0|0
  • buyur geç içeri hemen derim