Trafik kazasında yaralanan bir kimsenin,kan uyuşmazlığı olan bir bebeğin,kan bulunmazsa ölecek bir

hastanın sizin verdiğiniz kanla kurtulmasının,size verdiği manevi duygu ölçüsüzdür.Bağışınız çok insancıl ve onurlu bir davranıştır. Kan bağışlamanın faydalarını biliyor musunuz? Bağışlayacağınız kanla bir insanın hayatını kurtaracaksınız.

Kemik iliğinin yağlanmasını önler,kan yapımı canlı tutulur.

Verilen kanın yerine, anında vücuttan genç hücreler dolaşımına katıldığı için, bağışçı daha dinç ve canlı olur.

Kandaki yüksek yağ oranı düşer.

Kan bağışlayan kişide baş ağrısı, stres, yüksek tansiyon, yorgunluk gibi rahatsızlıkların giderilmesinde çok büyük katkısı olur.Kan bağışçısı her kan verdiğinde: AIDS , Hepatit B , Hepatit C , Sifiliz taramasından da geçmiş olursunuz.

Aynı zamanda Kan grubu taramasından ücretsiz olarak yararlanırsınız.

Trafik kazasında yaralanan bir kimsenin, kan uyuşmazlığı olan bir bebeğin, kan bulunmazsa ölecek bir hastanın sizin verdiğiniz kanla kurtulmasının, size verdiği manevi duygu ölçüsüzdür. Bağışınız çok insancıl ve onurlu bir davranıştır.

Kan bağışı kalp krizi ihtimalini %90 azaltır.

Haydi ks üyeleri kan vermeye :)

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Benim 18 kan bağışım var bugüne kadar

0|0
    0|0
    • sizi tebrik ediyorum devam kan vermeye

• haklısınız

• Teşekkür ederim Sevgili Arkadaşım. Sen böyle güzel sorular sormaya devam et. Ben de cevaplamaya devam edeceğim. Çalıştığım yerlerden olsun ama sorular. Zor olmasın anlaştık mı? : -) ALLAHA EMANET OL

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...