Rüyanızda bir arkadaşınızla karşı cinsten bir arkadaşınızla yakınlaşsanız...

Öncelikle iyi geceler arkadaşlar. Bugün rüyamda bir arkadaşımı gördüm, gayet düzgün bir rüyaydı belirtmek isterim. Kendisi beni öptü rüyamda, bunu ona anlattım... Soru şu siz olsanız anlatır mıydınız ve size anlatılsa rahatsız olur muydunuz? Olayı cinselliğe vurmayın lütfen, sorumun silinmesini istemiyorum !

Güncellemeler:
link bu da şarkımız olsun =)
Böyle bir şeyi anlatacak bir hanım arkadaşımız var mıdır bilmiyorum... Aslında ben de hanımların daha çok sorunun "... size anlatılsa rahatsız olur muydunuz? " kısmına odaklanmasını rica ediyorum =)

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• arkadasımın kim olduguna baglı.

genel olarak rahatsız olmazdım rüya bu bilincaltı dısındada dıs etkenlerde olusuyor rüyanda ikinizin yakınlastıgını görmen demek böyle birşeyi düşündügün anlamına gelmez.

0|1
    0|0
    • Hay ağzına sağlık =) Sanki herkes istediği gibi şekillendiriyor rüyasını =/

Kızlar Ne Diyor 12

• rüya müya göremez efenim :D ayıp denen bir şey var hakim olcak rüyalarına :D

0|2
    0|0
    • Ahah sen öyle diyorsan ^^ Ama n'apiim elimde olan bir şey değil ki yahu =/ 8 yıldır görmüyorum kızı... Öyle bilinçaltı falan bir şey de değil yani =/ Burda ateşe atma beni =)

• aynen arayı niye soğuttuk be hocam :S

• hep sen hep =/

• bugün gördüm valla işyerinden bir arkadaşımı gördüm öpme gibi bişey dahi de olmadı ayrıca üzgündü beni sevdiğini o kadar hissediyordum ki.. İmkansızdık. İmkansız olduğumuzu biliyorduk. Çok etkilendim ama.. Allah'tan bugün pazar ve rüyanın etkisini üstümden attıktan sonra göreceğim onu =)

0|1
    0|0
    • Rüyada bile imkansız aşklar peşindeyiz ya :D Evet bu senin için bir şans olmuş ^^ Ben de mesela çok etkilendiğim bir rüya görürsem, mümkün değil 2 3 gün etkisinden çıkamam =/

• benim yalnızca bir gün sürer :))

• O iyiymiş =) Benimki bazen günler sürüyor dediğim gibi =/ Ama tabi böyle önemsiz rüyalar değil... Çok etkilendiğim bir şey görürsem falan öyle =)

• masum bir şekilde öptüysem rüyasında onu ve samimiyetine güvendiğim bir arkadaşımsa rahatsız olmazdım, beraber tabirini yapardık

2|1
    1|0
  • bilemedim rahatsız olabilirim. Uyduruyor kesin falan diye bile düşünürüm içim fesat :D tabi kimin anlattığına bağlı biraz da :) neyse benim sınavım var bye :/

0|2
    1|0
  • Tam rahatsız olmak değilde bir süre kafamı meşgul ederdi. Çünkü rüyalar bilinç altıyla ilgili genelde. Mesela ben bazen kafaya çok taktığım şeyleri ya da kişileri görüyorum rüyamda. Her neyse, sonra umursamaz, gayet normal davranırdım yine o arkadaşa.

0|1
    0|0
    • Haklisin da her zaman bilicaltinin yansimasi olmaz sonucta ruyalar :)

• Önemli değil, iyi geceler :)

• daha gece olmadı yahu ^^ iyi akşamlar =)

• evet kesınlıkle rahatsız olurdum gercek hayatta da boyle bır sey ıstıyormussun gıbı hıssederdım ve sureklı aklımda kalırdı.o arkadasına da uyuz olurdum

kadınız bız anlatılırmı yahu :D

0|1
    0|0
  • anlatman iyi olur gülersiniz:D

0|1
    0|0
  • BEN UTANIRDIM YA NEDEDI PEKII O

0|1
    0|0
    • Bir şey demedi, bu konuda bir şey demedi en azından =) Rüyamda çok romantikti mesela, gerçekte odunun tekidir :D :D Onla eğlendi sadece =)

• Şaşkınlığını makaraya vurmuş :D Sen belli ki arkadaşına karşı bir şeyler hissediyorsun ya bunun farkında değilsin ya da farkındasın. Daha fazlasını yazmak isterdim ama ikinizi de tanımıyorum. İkiniz derken minyon seni kastetmiyorum sen aracısın :D

• Evet 8 yildir gormedigim kiza asigim haklisin ;)

• Samimiyetimize bağlı olarak değişiklik gösterir

0|1
    0|0
  • Anlatırdım , anlattım ..

0|1
    1|0
    • Güncellemenin üstüne de, bu kapak oldu sanırım bana =) Medeni cesaretinden ötürü tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum paylaştığın için =)

• Şaka yapyorum sakin ol :)

• O kedi buraya gelecek ! :D Sakinim tamam ^^ Teşekkür ederim paylaştığın için =)

• ANLATMAZDIM HERALDE

0|1
    0|0
    • Anladım, zaten erkeğe anlatmak çok doğru olmayabilir... Kadınlara daha çok ikinci kısmı soruyorum =) Anlatılsa böyle bir şey rahatsız olur muydunuz =)

• Peki, teşekkür ederim paylaştığın için =)

• rica ederim

• Ben anlatmazdım sanırım, zaten bakışlarım yanlış anlaşılıyo, hepten mimlenirim:D

0|2
    0|0
    • Ahah bakışların neden yanlış anlaşılıyor ki? =)

• Başarılar o zaman, umarım gece gece tebessüm yaratabilmişimdir yüzlerde:) (Ne umması ya bence gayet oldu, çoh hoş oldu güzel oldu:P)

• Yüzleri bilemem, ama yüzümde oluştuğundan eminim ^^ Ayrıca güzel dileğin için de teşekkür ederim =) Ben yavaştan kaçayım o halde ^^ İyi geceler sana...

Erkekler Ne Diyor 8

• Pek sık rüya görmüyorum bahsettiğin şekilde rüya görmüş olsaydım söylerdim tabi samimi bir arkadaşımsa aksi halde yanlış anlayabilir diye düşünüp söylemezdim. Dün gece ne oldu anlatsam şaşar kalırsın nasıl bir manyaklığıma denk geldiyse şimdi böyle oturuyoruz romantik bir yemek yiyoruz sonra sen ayağa kalkıyorsun gelip beni öpüyorsun dur falan diyemiyorum ağzım dolu çünkü tam tokat atacağım kıyamadım... :D Kestik :D

0|1
    0|0
  • Öptüö bide gidip anlatacak mıyım? Hiiiç gerek yok. Ne me lazım? Kız aşık delan çıkar sonra bir bakmış rüya gerçek olmuş. Hatta o saf niyette değişmiş :)

0|1
    0|0
    • Ahah yok ya öyle bana aşık olabileceğini düşündüğüm kıza ben de anlatmam zaten ilgilenmiyorsam :D O tehlikeli olur :D

• Hepsini bilemiyoruz ki ben son sene bana aşık olan 3 kızın varlığından haberdar oldum ama adlarını bile bilmiyorum. Bunu anlatan kız grubundan da 2 kişinin ilgisi vardı :)

• bir ekeği rüyasında kızı görüpte öptüğünü söylerse bence ya kız yol alır ya da kızla arasında olan ilişki başka türlü olur benim düşüncem :)

0|1
    0|0
    • Neyse ki herkes senin gibi düşünmüyor o zaman =)

• kızlar farklı birine söylersin hoşlanır birine söylersin kafa atar birine söylersin umursamaz :Dsonucu merak ediyorum söylediğinde ne oldu acaba :D

• He o doğrudur mutlaka, ona yorum yapmam =) Bir şey olmadı. Açıkçası öpücük muhabbetinin üstünde bile durmadı =) Biraz odundur bu arkadaş söylemesi ayıp :D Kadının odunu olur mu deme, çok ağır odun kadınlar da var =) Neyse işte rüyamda benimle ilgileniyordu ve çok romantikti falan... O sadece bu romantizm kısmına takıldı, güldü eğlendi o kadar =)

• anlatmazdım ya neden anlatayım zaten insanlar yanlış anlamaya meğilli.ben o topa girmezdim

0|1
    0|0
  • yeri geldiğğinde anlatırım .zaman uygunsa anlatırım neden olmasınki

0|1
    0|0
  • anlatsın rahatsız olmazdım anlatırmıydım gördüğüm kişiye bağlı

0|1
    0|0
  • Bende görmüştümo şekil öpmeli falan anlatmadım ama

0|1
    0|0
  • aniden cikarsa kamyonda devrilebilir laksdja