İstanbul'daki arabalı vapurları kim işletiyor sahibi kim ?

İstanbul'daki arabalı vapurları kim işletiyor sahibi kim ? Ece Su Yılmaz'ın katilleri neden dışarıda kim koruyor?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ahmet Atakan, Ethem yoldasin katilleri kimse onlardir..

0|1
    0|0
    • Berkin Elvan Ethem Sarısülük en başta Taylan Özgür tabii

Kızlar Ne Diyor 2

• özelleştirildi ama kimse cezasını çekmeli

0|1
    0|0
  • O habercanimi asidi sıktı yasa bir de suclularin serbest birakilmasi ayri bir sinir bozucu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben

1|0
    0|1
  • Benim, buyrun

cayırt

0|0
    0|1
  • Özel sektör...

0|0
    0|0
  • Bu ülkede Paran Varsa İstedigini öldür bir bok olmuyor kardeşim.

0|1
    0|0
  • yauv şimdi o adamlara yeterince eğitim verilmiyor hayat standartları çok düşük çok zor şartlarda çalışıyorlar sinirleri bozuluyor filan dikkatleri dağılıyor ve işlerini de az maaş düşük moral ve eğitimleg*tgibi yapıyorlar herhangi destek bir birimde alakalarını dinç tutmuyor ciddiyetlerini arttırmıyor ölen öldüğüyle kalıyor! paraları da zengin emiciler götürüyor istihdam yapmiyir! evde tutuyorlar bir de:DDD sonra hafif vicdan yapıp cemaatlere filan girip okullara filan bağışlıyorlar doğuya bağışlıyorlar oluyor öyle ölen öldüğüyle biz de kaderciyiz pek isyan kültürü yok allahsızlık filan oluyor insanlar ölmeye devam ediyor bok yoluna acılar acılar herkes birg*tkurtarma derdinde devam ediyor sonra stres filan psikolojik sorunlar mutsuzluk cinnet filan devam ediyor !

0|0
    0|0
    • evlendin çocuk yaptın en büyük vicdan kurtuluşu yoksa acı içinde yanıyorsun!

• Vapurun kaptanı İTÜ denizcilik fakültesi mezunu... Hayat standartları daha önce Uzakyold a kaptanlık yaparken aldığı maaş 12 bin usd, vapurda 8 bin tl... Artık sen düşün... Ama başka türlü stres var mı bilemem...

• bilmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...