İlişki neden kendini hep tüketiyor?

Şimdiye kadar ne kadar sevgilim oldu ise bir süre sonra konuşacak bir şey bulamıyoruz. Ve sonunda muhabbet naber? nasılsın? ve Bugün ne yaptın?'a kadar gidiyor. İyiyim. Sen nasılsın? Ne yaptın bugün? gibi bir muhabbet ve son çırpınışlar olarak annen baban nasıllar?'a kadar gidiyor en fazla. Ama sonrası yok. Ama başlarda böyle değil tabi. Müzik, kültür, siyasal görüş vs... tartışılıyor ve bitiyor paylaşım. Taraflar birbirini tanıyana kadar iletişim süper ama ya sonra neden böyle olmak zorunda? Sorum her iki türede? Erkekler ve bayanlar cevaplarınızı bekliyorum.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğer hayatınızı dolu dolu yaşşamamışsanız konuşacak seylerinizde olmaz..

0|0
    0|0
    • Gayette dolu yaşadık ama işte konu doluluk oranı değil. Bir süre sonra o senin her şeyini biliyor. sen onun her şeyini biliyorsun. Bir sır, giz kalmıyor ve sonunda ayrılıyorsunuz. Bu doğanın kanunu gibi oldu nedense artık.

• Ne yani kutuplardaki penguenlerden muhabbet mi açacaz? Küresel ısınma ve kutuplardaki erimeden muhabbet açılırda penguenden girilir kutup ayısından çıkılır. Sonra da biter. Sonra? İşte sonrası önemli...

• Saçmalığın dibine vuruyorsun şu an .

• Bundan bende şikayetciyim :) Tanışırken konuşacak birsürü şey oluyor ama sonraki görüşmeler de muhabbet olmuyor.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle. Bir süre sonra tüketiyor kendini sohbet. Sonra durum neden susuyorsun? Ne düşünüyorsunlara kadar gidiyor. Akabinde sıkılmalar derken hoop ilgisizlik. İlgisizlikle beraber şüpheler falan. Acaba benden soğudu mu? Başka birisi mi var? falan filan...

• Bu şekilde işimiz zor gerçekten.

• Valla orasını bilmiyorum. Ben genelde izlemeyi seçen biriyim. Az beraberlik yaşarım ama etrafımdaki insanları çok izlerim. Anlamaya çalışırım. Bir süre sonra zaten ilişki Osmanlı devleti gibi oluyor. Gelişme - Duraklama - Gerileme ve Çöküş. Aileler de girdi mi hele araya. Tamam!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...