Erkekler kulaklarının öpülmesinden hoşlanır mı?

Açık konuşun ama sizce..Erkekler kulaklarının öpülmesinden hoşlanır mı? Yani kulak içi değil kulak memesi kepçesi falan ?!

0|0
748

En İyi Erkek Görüşü

• Yanak varken kulak memeside nedir abi ya :D Hele birde parkta filan olursa kızdan ayrılırım ya :D

1|0
    1|1
    • Hayir ya yalnizken tabi ):

• Hm o zaman baska tabi..sen de kardes kib

• Eyw :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 47

• kulak memesı erkeklerın etkılendıgı yerlerdn degıldır.sıze cene ucunu emmeye denemızı tavsıye derım bay ve bayanda en hassas yerdır cogu kımse bılmesede elektrık carpmıs gıbı olursunuz uygun kıvama gelınmssse kadında orgazmıda hızlandırır. tecrubelı bır usta elınde:)

1|0
    0|0
  • Her erkek olmasa da büyük çoğunluğumuzun en önemli haz noktalarından biridir...

0|0
    0|0
  • Ben şahsen çok hoşlanıyorum. Hatta sana önerim sadece kulak memesini öp ya da boynunu yala .D

Sana biraz komik gelecek ama erkekler en çok boyun bölgesinden haz alırlar.

0|0
    0|0
  • Saçımla kulağımla falan oynanınca hoş oluyorum hatta uyuyorum. Öpen olmadı daha önce ondanda hoşlaşırım gerçi ben :/

1|0
    2|1
  • Erkekler boyundan öpülmekten hoşlanır. Ama oyle muck deyip geri kaçma da. :) optukten sonra omuzuna koy kafanı dinle sen beni :)

2|0
    0|0
  • şu yakın temasla konuşurken tende hissedilen sıcak temas varya hani, onun yerini tutmaz ama hoşlanmayanda yaşamadığından hoşlanmıyodur yani...

0|0
    0|0
  • Erkeği tahrik eden ve hoşuna giden ilk yer boynudur. Bunun dışında yanak ve dudaktır.

0|0
    0|0
  • Ahahaha kepçe ne yaaa:D

link

git bunu öp sen :D

0|0
    0|0
    • Link de ne var ona göre bakcam midemi bulandrma:-(

• Ahahahaha :D Peki sen bilirsin :D

• Tabi ben bilirim .

• ben hoşlanmam

0|0
    0|0
  • o nasıl fantazi :D

0|0
    0|0
  • :D kulağımı kimse öpmesin o kadınların tahrik noktası... Erkeklerin tahrik noktaları daha farklı arkadaşlar 1-2 bahsetmiş zaten boyun göğüs kafesi kısmı felen yani..

0|0
    0|0
  • kulak memem öpülünce ben link :D

0|0
    0|0
  • En zayıf noktam =)))

0|0
    0|0
  • Hoşumuza giderde değişik anlamlar çıkarmaya uygun bir hareket olur bu.

0|0
    0|0
  • Kulak memesi iyidir kepce kotu

0|0
    0|0
  • tam arkasına sıcak bir esinti fena olmaz deriz her zaman :) ama bu doğru kişiyle olacak iş orası da ayrı.

0|0
    0|0
  • Hayır. (cevap kısa ya, kızlarsoruyor.com da amma ilginç kurallara sahip). :)

0|0
    0|0
  • #Kulağımın öpülmesinden kıçımın ellenmesinden bazı diğer şeylerden hiç hoşlanmam

0|0
    0|0
  • Olabilir aslında :) Needen olmasın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 7

• Erkekler her şeyden hoşlanır yeterki birşeyler yap :D

2|0
    0|0
  • neden böyle birşey yapma düşüncesindesin.

0|0
    0|0
  • Burun öpmekten hoşlanırım ben asdfasdg

1|0
    0|0
  • benm bildiğim hoşlanıyolar :D

0|0
    0|0
  • Tek kulak degil bence:) baska biseyde var

0|0
    0|0
  • hoşlanırlar