Sizden daha güzel/yakışıklı en yakın arkadaşınızı kıskanır mısınız?

Sizden daha güzel/yakışıklı olduğunu düşündüğünüz en yakın arkadaşınızı kıskanır mısınız?Mesela alışverişe gidip ona her şey üstüne olurken size Olmasa kıskanır mısınız onu?

• Olumune kiskanirim
    28% (24)30% (16)28% (40)Oy Ver
  • Kiskanmam,sonucta en yakinim o
    38% (33)50% (27)43% (60)Oy Ver
  • Notrum bu konuda
    34% (30)20% (11)29% (41)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Duzeltme yapayim o zaman kiskanma degil de gipta etme,ozenme diyelim.

Guncelleme icin ozur dilerimm.

1|0
17|23

En İyi Erkek Görüşü

• özenrim sadece ama kıskanmam.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• Yakinimi kiskanmam

0|0
    0|0
  • Ben onun kadar yakışıklı değilim ama o da benim sahip olduğum başka özelliklere sahip değil. Hem benim de tarzım yetiyor. Kızlar onun çok daha yakışıklı olmasına rağmen genelde bana bakar yanyanayken.

1|0
    0|1
  • Ben kıskanmam kimseyi, çok zengin bir ailenin evladı olabilir mesela yine de onu kıskanmam ama kendi şanssızlığıma üzülebilirim bir tek.

0|0
    0|0
  • arkadaşım olmasa da kıskanmam

1|0
    0|0
  • Kimseyi kıskanmam..

1|0
    0|0
  • az da olsa kıskanıyorum .ilgi gören biri değilim .çekiciliğim yok bu zamana kadar bir bayandan hiç bir güzel ve anlamlı yakınlık hissetmedim

0|0
    0|0
    • güncelleme için özür dilemene gerek yok arkadaşım ama çok kibarca bir yaklaşım gösterdin .bazen düşünürüm az daha çekici ve ilgi gören biri olsaydım diye çok düşündüm .benim iyi ve dürüst biri olmam fayda etmiyor .beni olduğum gibi ve benden olduğun gibi hoşlanan hiç kimse olmadı

• yazııık:d

• arkadaşım ben insanlara çok değer veririm .çevremin kalabalık olması ve beni sevenlerin olması ,bana değer vermeleri beni hiç bir zaman sıkmaz .yalnızlık çok daha kötü ve zor .insanın çevresinde kimse olmayınca ,insanlar senden uzak durunca inan bana insanın içi daha buruk oluyor .

• Kiskanmam

0|0
    0|0
  • ne kıskancam o beni kıskansın :)) ayrıca özenme gibi bir durum söz konusu değil :))

0|0
    0|0
  • kıskanmam ıcın sebep degıl

0|0
    0|0
  • biz erkeklerin böyle sorunu olmaz .. herkes üzerine göre bir şeyler bulur :)

0|0
    0|0
  • Hayır hiç öyle bir huyum yok..Herhangi bir konuda benden daha iyi olduğunu düşündüğüm insanları kıskanmam.

0|0
    0|0
  • Parası olan giyinir panpa :)

0|0
    0|0
  • kıskanmam çirkin kızlarda var elbet bizde buluruz sonuçta güzeldede aynı donanım var çirkindede takıntım yok güzel çirkin diye ayırt etmem dünyada kaç milyon kız var 1 tane bile bulamıyosam oda benim salaklıgım :D

0|0
    0|0
    • Soruyu okuduguna emin misin?

• bir arkadaş niye kıskanılır senden yakışıklıdır kızlar ona bakıyodur diye başka neden kıskanacaksın

• Kıskanmam .n

0|0
    0|0
  • kızlar için geçerli olan bir kayide...

0|1
    0|0
  • Kıskanmam da cok sinirlenirim.

0|0
    0|0
  • hayır her insanın bir artısı mutlaka vardır

0|0
    0|0
  • Kıskanmam kesinlikle güzel simadan ziyade güzel meziyet,kişiliği varsa gurur duyarım memnun olurum.

0|0
    0|0
  • bir erkek diğerini kıskanmaz kıskansada itiraf etmez dağılın şimdi:d

0|0
    0|0
  • tabi vuleyn benden daha yakışıklı olamazzz

0|0
    0|0
  • Kiskanmam,sonucta en yakinim o

0|0
    0|0
  • bi nebze olsa evet ama abartı bir sekilde değil belli etmem ama geyik yaparım kendisiyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Adı üstünde "en yakın arkadaşım" en yakınım dediğim kişi benim kardeşim gibidir. Benden daha iyi olmasını isterim her zaman niye gereksiz kıskançlıklara giriyim.

1|0
    0|0
  • Olumune kiskanirim

0|0
    0|0
  • Kiskanirim hemde hayvan gibi :))

1|0
    0|0
  • Yoktur öyle huylarım ..

1|0
    0|0
  • şıklar çok saçma. biri asla kıskanmam diyor, biri ölümüne kıskanırım. fark ettinmi arada uçurumlar var adam gibi ara cevap koysaydın oylardık.

0|0
    0|0
    • güncellemeyle kıskanma olayını özenmeye,gıpta etmeye çevirdim fakat şıkları değiştiremiyorum.

• biraz kıskanırım ama o kadar. keşke güzelliği gitse, kötü bir şey olsa falan diye düşünmem. düşünemem öyle.

1|0
    0|0
  • Kiskanmam. Ben kendimden mutluysam gerisi fifi .d

1|0
    0|0
  • Asla kıskanmam ama algıladığım kadarıyla ben kıskanılıyorum maalesef

1|0
    0|0
  • Kiskanmam, sonucta en yakinim o

0|0
    0|0
  • Kıskanmam

0|0
    0|0
  • yoo kıskanmam

0|0
    0|0
  • Düsmanımsa kıskanırım arkadasımsa hoslanırım

1|0
    0|0
  • kıskanırım hatta öldürürüm o kişiyi

0|0
    0|0
  • En yakınımı kıskanmam.

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir.

0|0
    0|0
  • Notrum bu konuda

0|0
    0|0
  • Herkes ayrı güzeldir, daha güzel diye bişey yok kıskanılmamalı bence :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...