Kızlar bir bakıverin hele siz bilirsiniz :)

Ben yüzümdeki siyah leke ve gözenekleri temizleyecek bir krem veya başka bişey arıyorum bildiğiniz iyi bir marka varmı? fiat önemli değil

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Garnier ve Clearesil, Neutrogena gibi eczanelerde satilan cesitli yuz temizleme malzemeleri var.:) Bir kismi jel formunda, bir kismi daha hasass ciltler icin hazirlanmis olup kre formunda, kimisiinde icinde mikro beads denilen, cilde surulup elnizle, masaj yaparak ovdugunuzda, ciltteki, olu hucreleri ve kiri, tikali gozenekleri acan, minik tanecikler var icinde, cildi tam anlamiyla yagini alip, yeni sivilce olusumunu engelemeye yardim ediyorlar. Hangisini sececeginiz, gittginiz magazada,bir guzellik uzmani varsa, en cok onun faydai olacagi bir alan...:) Benden bu kadar.:)

1|1
    0|0
    • Tşkler sabah ilk işim bu yazdıklarınızı not alıp eczanenin yolunu tutmak :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Siyah noktaları yok eden bir krem yok maalesef mecbur okacaksın hepsini ya da t bölgesi temizleyici burun bandı alıcaksın

Sonra da gözenek küçültülüyor serum alıcaksın madem fiyat önemli değil diyorsun estee lauder gözenek sıkılaştıeıcı serumunu al fiyatı 300-400 tl kadar yeşil ambalajlı

0|1
    0|0
    • Eczanelerde bulunurmu veya nerden temin edebilirim ?

• Tekin acar

Sevil parfümeri

Altuğ parfümeri gibi

• Teşekkürler

• Garnier greyfurtlu peelingi var dene sahane

0|1
    0|0
  • evde pieling yapabilirsin daha orijinal diğerleri geçici olabilir

0|1
    0|0
  • internetten arastir dogal malzemeler kullan

digerleri daha cok zararli

0|1
    0|0
    • Ama onları arayıp bulup hazırlayacak vaktim yok bana hazırları lazım hemen alıp sürmelik hem ben kızlar gibi sürekli kullanmayacağım öyle arada bir gerek duyduğum zaman .

• hm anladim :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...