Sizce Şarkının Hakkını Vermişmi? :)

link

Dinlediklerim arasında bana göre en iyisiydi Rizeli hemşerim baya güzel yorumlamış siz neler düşünüyosunuz?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Rize'den adam çıkmıyor derler nedense trabzonlular. Doğru mu?

1|2
    0|1
    • Ben Trabzonlu değilim ama adam olanıda vardır olmayanıda her şehir gibi Trabzon ve Rizenin birbirlerine öyle demesi tipik komşu şehirler çekişmesi Ordu-Giresun, İzmit-Adapazarı, Sivas-Kayseri, Antep-Urfa vs vs böle tatlı atışmalar oluyo takılmamak lazım ;) Ama kastettiğin şuan ülkede bilinen bir rizeli var oysa bencede çıkmamış gibi :))

• Yanlış anlama kardeş. Sana yönelik kalp kırıcı birşey söylemek istemedim.

Sadece ne kadar trabzonlu tanıdıysam rizeye düşman arkadaş. Sebebini öğrenmek istedim.

• He sen beni Rizeli sandın ben Orduluyum yukarda Rizeli hemşerim dememin sebebi biz bütün karadenizde hemşeri deriz Samsun Giresun Ordu Rize farketmez :) Sorunun cevabı altta belirttiğim gibi işte mesela Giresunluya sorsan Orduluyu Orduluya sorsan Giresunluyu kötüler ama aslında sıkı bağ var aralarında Trabzon-Rizede öyle aralarında sıkı bağ var ama yerler birbirlerini :)

• iyiymiş la

0|1
    0|0
  • güzel ama bazıları şiveyi beceremiyor tam olarak oda garip oluyor biraz anlayanlar için

0|1
    0|0
  • benim hoşuma gitmedi dostum açıkcası.

0|1
    0|0
  • Güzel söylemiş hemşerim Rizelileri severiz saygılar Rizeli arkadaşlara :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...