Beni kardeşi olarak gören birinden hoşlanıyorum...

Arkadaşlar merhaba, benden 1 yaş büyük birinden hoşlanıyorum çocuk beni kardeşi olarak görüyor kardeşim falan demiyor ama kanka dedi 1-2 kez öyle can ciğer değiliz fakat bazen canım, güzelim falan diyor.Görüştüğüm biri değil hiç dışarı çıkmadık beraber ama abimi tanıyor ve bu yüzden sahipleniyor...Cidden hoşlanıyorum ne yapmalıyım sizce? Canımı sürekli kullanıyor 1 kere güzelim dedi evine gitme şansım var napmalıyım?

Güncellemeler:
Taktik verebilecek biri varsa buraya yazabilir mi ekleyip mesaj atıcam :/

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• yavşa biraz tepkisinden anlarsın o da istiyor mu.

0|0
    0|0
    • Zaten biraz gönderme yaparak konuştum sonradan canım güzelim demeye başladı ne yapıcam ben ya

• cinsiyet uymuyor, erkeğe nasıl fingirdeşeyim :D

• Haha pardon ya :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Abini tanıdığı için işin zor ark. Kardeşine yavşama olmaz erkek ortamında valla bizim ortamda öyle ama yinede bilmiyorum belki seni severse herşeyi göze alır

0|0
    0|0
    • Gizli konuşmakta uyar bana sence öyle bir şans yok mu sadece ikimiz bilsek falan olabilir mi öyle bisey sence

• Kabul edersen ekle yardım edeyim sana

• Tamam istek yolladım

• Evine falan gitme. Ben sevgili mubbetlerini pek sevmem ama inceden cevap verebilirsin...

0|0
    0|0
    • Cevap verebilirsin derken ne olarak tam anlayamadım

Kızlar Ne Diyor 3

• Kardeşi olarak kal

0|0
    0|0
  • söylediği sıfatlar ağız alışkanlığı umutlanma

0|0
    0|0
    • katılıyorum

• 4 senedir falan tanışıyoruz 2 senedir de muhabbetimiz var daha önce canım dedi ama güzelim hiç dememişti ona yakınlaşmak istediğimi belli ederek konuştum biraz sonra güzelim falan demeye başladı ama :/

• :) benim hoşlandığım çocuk benden 2 yaş küçük ama bilmiyor tabi bana abicim demişti :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...