Arkadaşlar fikir verin bana ne olur

arkadaşlar sir walter scott 'un ''Ivanhoe'' adlı kitabını okuyan var mı? bu kitabın özeti lazım bana İngilizceye çevirmem lazım daha doğrusu özetin basını öğrenmem lazım ondan sonra benim hayal gücümle senaryo gibi yazacağım İngilizce olarak ya aklı verin ne yapacam ben ? aslında konusu şöyle ;, İngilterede yaşamış Ivanhoe adlı bir şövalyenin başından geçenleri anlatıyor.Ivanhoe, Sir Walter Scott'un en sevilen tarihi romanlarından biridir. İngiltere'de, I. Richard zamanında geçer. Ivanhoe, Rowena'ya duyduğu aşk yüzünden babası Cedric'in öfkesini üzerine çeker. Ailesinin Sakson bağlantılarını güçlendirmeyi amaçlayan Cedric, Rowena'nın Kral Alfred'in soyundan gelen Athelstae ile evlenmesini ister..

yani bu kitabın bitişini İngilizce olarak senaryo yazacaz kitaptan bağımsız olarak ne yapabilirim ?

Güncellemeler:
nolur yardım edin okuyan var mıbu kitabı ?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• İllaki Ivanhoe short summary diye aratmışsındır değil mi

0|0
    0|0
    • aratmadım ama işime yaradı ama bu özette anlamadığım seyler var sen bu kitabı okudunmu ?

• de Bois-Guilbert ölünce Ivanhoe kazanıyor. Bu sırada Black Knight, Waldemar Fitzurse'nin tuzağından kurtuluyor ve kendini Kral Richard ilan ediyor. İngiltereye dönüyor. Athelstane artık işin içinde olmadığı için de Ivanhoe ve Rowena evleniyor...

Şimdi hikayenin sonunu farklı bir anlatım tarzıyla mı ele alacaksın yoksa sana "ham","saf" özet mi lazım?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...