20 dk içinde onu etkilemek için ne yapılabilir?

Şimdi düşünün siz liseye giden bir kızsınız. Bir çocuk var o da liseye gidiyor. Yakışıklı sayılabilecek biri. Aynı lisedesiniz. Arkadaşsınız ama çok samimi değilsiniz. Etkilemek için 20-25 dknız olsa ne yapardınız? Nasıl etkilemeye çalışırdınız?(okulda serbest kıyafet uygulaması var ama çok aşırı giyinemem) (Her türlü öneriye açığım ama mümkünse kendimi bütün liseye rezil etmek istemiyorum)

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• 0|0
    0|0
    • asdfghjkl kesin sende liselisin :D

• Önerin yok mu?

• Valla hiç bir bilgim yok kardeş kolay gelsin

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunların dediklerini yaparsan senin o* oldugunu zanneder ve sana yaklasa bilir ama gercekten seviyorsan 20-25 dakkayla olacak bir iş degil senin ki

0|0
    0|0
    • İyide kimse bir öneride bulunmadı ki

• Senin öneriye ihtiyacin yok ne hissediyorsan git söyleterslerse o onun terbiyesizligi olur

• Git konuş bence :D

0|0
    0|0
    • O zaman arkadaşlarına anlatırsaki aynı lisedeyiz beni tanıyolar yani olmaz. Geri teper onun benle konuşmasını sağlamalıyım.

• memelerini göster diyecekleri görmeye geldim asdjasd

0|0
    0|0
    • Ahahahha hiç diyen olmadı yani normalde bu sitede komik cevaplar oluyordu sorduğuma pişman edecek ama bu soruya kimse doğru düzgün cevap vermedi.

• o zaman yukarıdaki yorumumun ilk iki kelimesi geçerli askdjaslşdj

• Etkileneceğine eminsen dekoliteden firikik veririm orası kolayda ama işin sonunda bütün okula rezil olmak var :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Senden hoslanmiyorsa ne yaparsan yap boş

0|0
    0|0
  • sessizce uzaktan izlemen yeterli

0|0
    0|0
    • Ahahahahah yok ben bayağı dibine giriyorumda 20-25 dk içinde kendime çıkma teklifi ettirmem lazım :D

• Çok çekici kokuda olan parfümü bolca sık üzerine dar siyah bir gömlek giy gömleğinin düğmesi göğüslerin hafifffcikten gözükecek kadar az dudağına bişeyler sür bol bol gülümse göz göze geldiğinizde dudağını ısır aklı başından gider emin ol

0|0
    0|0
    • Dudak ısırma hariç rahatça yapabilirim. Dudak ısırırsam sonra alay konusu olmak istemiyorum :D Önerin için saol :D

• Bide çekici koku derken bildiğin bir parfüm markası varsa öneride bulunursan sevinirim :D

Yükleniyor...