Türkiye'de ki liselerde neden böyle faaliyetler yok?

link Burası Norveç bütün çocuklar istediği alanda eğitim alıyorlar okullarında. Türkiye'de neden jimnastik vb. aktivite yapan okullar yok?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• yauv fakiriz bizim ülke tırt köprü yapıoz diye ortalık ayağa kalktı düşün! norveç dünyaya eşek kadar şey satıolardır ferahtır adamlar dinle ilgili pek sorunları kalmadı rönesans filan bizde cahillik gırla hala cennet arazisi satılıyor ülkede ah yavrum böyle sorular sorulunca içim yanıyor daha nasıl bir ülkeye doğduğunu anlayamamış kızcağız diyorum yapmayın böyle :((

1|0
    0|0
    • fotoğrafa da şimdi baktım suratıma limon sıkılmış gibi oldu :((

Erkekler Ne Diyor 9

• Bizde eğitim sistemini var sanki.her gelen bakan kendine gore birşeyler yapiyor

0|0
    0|0
  • Bu tatlı kızları son günlerde çok görüyorum bunları gördükçede aslında bizim kızların abartıldığı kadar güzel olmadıklarınıda.:) Norveçte yaşam standartları çok yüksek haliylede çok iyi yetişiyolar. Zor ama inşallah bizim ülkemizde o standartlara birgün ulaşır.

0|0
    0|0
  • Çünkü burası geri kalmış bir memleket. Her konuda.

1|0
    0|0
  • ama sende amma soru sordum yol yapıyorlar ya ...

0|0
    0|0
  • Biraz ekonomi ve hayat kalitesiyle ilgili birşey.

0|0
    0|0
  • yanlış yerde doğmuşuk!

0|0
    0|0
  • bizimkilerde liselerde seks eğitimi alıyorlar sen gevurmusun oyu akp verirken düşüneydin

0|0
    0|0
  • bizde eğitim yok.

0|0
    0|0
  • keşke olsa :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İnsan çok...

Bırak jimnastiği onu bunu,sınav maratonundan dolayı bahçede voleybol,basketbol falan bile oynanmıyor.Sınav odaklı ezberci bir eğitim sisteminden ne beklersin ki bulasın.

0|0
    0|0
  • matematik dersine fizik öğretmeninin girdiği bir eğitim sistemimiz var ama binlerce öğretmen aynı zamanda atanamıyor...bizim eğitimim sistemimizin temeli bu..dolu üniversite var ama çoğu üniversitenin lisenin kütüphanesi bile yok

0|0
    0|0
  • Bizde milletin dikkati başka şeye gitmesin diye yok herlde. :/

0|0
    0|0
  • Evet o site de neden jimnastik yok diye açmış o başlığı zaten.

Türk öğrenciyi zorla okutuyorken oturup bu faaliyetleri de ekletirsen artık eğitim sistemi tamamen (zaten zar zor bir sistem oluşturdular) biter

0|0
    0|0
  • Fazla kalabalik

0|0
    0|0
Yükleniyor...