50 kere faul yapan meloya kırmızı kart verecek hakem var mı ligimizde?

6 haftadır sarı kart bile görmeyen meloya kim kırmızı verebilir adam herkesin ayağını kıracak gibi oynuyor?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Melo Beşiktaş forması giyse sezonda 7-8 kirmizi görürdü

1|2
    0|3
  • oguzhan özyakup'un 7,felipe melonun 3 sarı kart gördüğü ligte kimse adaletten bahsetmesin,engelleniyoruz hikayelerinden bahsetmesin.

2|3
    1|2
  • Yerde futbolcu tekmeleyen caner ve yerdeki adamın ayağına bilerek basan bruno alves'e neden kırmızı vermiyolarsa aynı sebebepten meloyada veremiyolar.

6 haftadır sarı kart görmüyor diyorsunda dün yediği kart neydi. ?

her maç ana avrat söven emre şerfsizine neden kırmızı vermiyolarsa,sarı vermiyolarsa aynı nedenden.

0|2
    0|1
  • emre önüne gelene küfür ediyo kart yok caner adamı tekmeli yo bruno ağır fauller yapıyo asıl bunlar oldukca sağlam adam kalmicak

1|0
    0|0
  • Futbol erkek oyunudur kız değil.

0|0
    1|1
    • Sacmalama o zaman hakemler ne için var

• cezalı durumda haftaya gs bir maç daha kaybeder gs liler stada gitmeyi bırakır zaten bugün habercisiydi olanlar :)

1|0
    0|2
  • bu liğde melo.emre gibi oyuncular kollandıktan sonra kimse hakeme suç bulmasın lütfen

1|2
    1|2
  • Haftaya verir cezalı duruma düşer merak etmeyin ;) Bari iyice koyvermeselerde direk CL gitsek

0|0
    0|0
  • bi mavis daha :)

gercek hesabinla yazsaydin guzel cevap verirdim de :)

i'm so seksy

1|4
    0|3
    • Senin gibi çirkef gsliler yüzünden yapmış olabilir mi ?

Bence sizin konuşmaya yüzünüz yok Chelsea'ye 1 şut çekemiyorsunuz reziller. Kayseri yenemezdi Chelsea'yi ama en azından adamlar şut çekerdi :D

Gelenden geçenden 6 tane yiyorsunuz ortam malı olmuş fransız takımınız :D

• Ben Türk takımı tutmuyorum :) Keşke ismime baksan RM yazıyor tabi size güle oynaya daşşak geçen takım kocanız yani hamile bıraktığı hani sahanızda anons yapıldı. Real Madrid bizi taciz ediyor lütfen sahayı terk edin demesiyle seyircilerinizden %90 ı piyasa da yoktu :D İyi gün taraftarları fransız takımı sizi. Vatan hainleri.

• bizde inandik.gercekten turk takimi tutmiyorsan herseye burnunu sokma kapish:)

• inşallah haftaya sarı kart görüp fener maçında futbolcularımızın sağlığı için cezalı duruma düşer

0|1
    0|0
    • sizinkiler zaten bizimkilerden daha vahşiler.sizin futbolcularınız daha çok zarar veriyo . küfür etmeler tekmelemeler . ama bence söleyin emre caner alves falan ters hareket yapmasın bize yoksa o maçtada kavga çıkar. ama ama bence buunu yaparak maçın tatil edilmesini sağlıcaksınız

• Bak dediklerinde haklisin ruh yok son 3 mactir. Ama ters bir hareket yaparsaniz meloooooo...

• babalar ayak kırar :D cimbommmmmmmmmmmmmmmm

0|1
    0|0
  • o değilde bu sene şampiyonluk kaçtı be, hele chealse maçı evlere şenlikti, herhalde bir 6 ay maçları izlemem artık :(

0|0
    0|0
  • emre belözoğlu'na, raul meireles'e kırmızı vericek kart yoksa melo'ya kırmızı vercek hakem de yoktur.

0|0
    0|0
  • adamın ayağını kırıyordu 80. dakıka falandı kart vermedı. baroni yapsa aynı hareketı ucan tekme atıp soyunma odasına yollardı a.q hakemı

0|1
    1|5
  • İnsana kart gösterilir, köpeğe nasıl göstersinler...

0|0
    0|0
    • Hop orda dur . Kime kopek dedigine dikkat et

• it demiceksin hakkın yok bir insana demeye . o adam sadece size aykırı davranışlar yapıyo ve sizin gibilere de yapmakta haklı. nöbet tutmuyorum bana cevap verilen için aşağı inerken senin yanıtını da gördüm. ama melo içinse gerekirse tuttarım onun gibi mücedeleci hırslı biri için

• kırmasını bekliyorlar heralde

0|0
    0|1
  • Bende gs'liyim ama ünal aysal mancini ve futbolcular'ın coğu yüzde 80'i para için herşeyi yapacak karakterdeler.Namus felan yalan dolan ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Melo komedi zaten. Chelsea maçında sarı kart gördüğünde itiraz dahi etmiyor. Burada lig maçında onlarca hareketten sonra sarı kart gördüğünde yaygarayı basıyor.

1|1
    0|1
  • Caner adam tekmelerken kırmızıyı geçtim sarı kart bile verebilecek hakem var mı?

0|2
    0|0
    • Caner bu konuda melonun tırnağı olamaz

• :) ortalık karışmış yine pek fazla ortalıkta gezmim en iyisi :)

• Melo'da zaten çimlere basıcaktı yanlışlıkla futbolcunun ayağına basmış :)

• Ne kırmızısı ya adam sarı kartını aldı haftaya yok zaten kına yakın

0|1
    1|1
    • Kınayı sen yak şimdiye 50 tane kırmızı alması lazımdı

• herkesin ayağın ı kırcak gibi oynamıyo adam mücadele ediyo sadece . ama siz bunu yanlış anlıyosunuz.

0|0
    1|1
    • merak etme sen kavga çıkmaz sizin takımda ruh kalmamış kavga etmek için takımda hırs olmalı takım rruhu olmalı kazanma azmi olmalı bunların hiçbiri sizde yok:)

• Bak dediklerinde haklisin ruh yok son 3 mactir. Ama ters bir hareket yaparsaniz meloooooo...

• Soru dün sorulmuş ve seb 9 saat önce cevap vermişsin, ben 5 dakika önce cevap verdim. Sen sorunun başında it'i korumak için nebet mi bekliyorsun asdafghjklş

• bugun sarı kart gördü kafanmı güzel ya

0|1
    1|1
    • Kaç haftadır sarı görmedi ?

+ kırmızı yemesi lazımdı bugün.

• ağlamayın artık 90 artı 88 lerde gol atıp 7 maç kazanadınız be

• 1) Ben Türk takımı tutmuyorum.

2) 90 + larda kazanılan maçlar şans değil azimden gelir.

3) 90+ larda gs kayseriyi yenemedi demek ki azmi olmayan takım.

4) Sahanızda biz sizi ağlattık zaten 6-1 2013 17 Eylül :)

Yükleniyor...