Birlikte yaşadığınız sevgiliniz...

emekle birlikte kurduğunuz evinide sevgiliniz ile mutlu mesut yaşarken bir gün biricik sevdiceğiniz size ayrılmak istediğini ama sizi hala çok sevdiğini sadece aşkının bittiğini ve çift olarak iyi bir sevgili olamadığınızı söyledi. ne yaparsınız

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan aynı benim durumu anlatmışsın be :D Vallahi aynısını benden ayrılan karaktersiz dedi dostça ayrılalım düşman değiliz biz falan filan salladı savuşturdu. Ben ne yaptım biliyomusun bayan ? 'Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir, ben gideni değil giden beni kaybetmiştir.' Felsefe edindiğim sözü söyledim çektim gittim. Ev hala bıraktığım gibi duruyo :D Hep bir umut var. 'Belki döner' diye.

0|0
    0|0
    • bırakıp gitmek kolay değil. gidemiyorum işte o da gitmemi istemiyor zaten çok saçma haller içinde bir durum

• Bir erkek ayrıldığı kızın gitmesini istemiyosa, özellikle rahat bir ilişki durumunuz varsa (ev, kalıcak yer vs.) sadece kullanmak için 'KAL' der. Seven adam TER-KET-MEZ bayan. Bahane değil, çözüm üretir.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kesinlikle ona saygı duyarım ve ostça hersey kotu olmadan ayrılma yolunu secerım ( bunu bı psıkolog olarak soyluyorum )

0|0
    0|0
    • evden gitmeni istemiyor peki bu durumda ne yaparsın

• kesinlikle giderim cunku benım ona saygı duydugum gbı o da bana duymalı ve onumu kesmemelı!

• oracıkta ağzını burnunu kırarım :DDD manyağa bak ne demek lan olmuyo :D baştan gelmeseydin hayatıma artiz :D

0|0
    0|0
  • hadi kalk git derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...