Fatih Terim Galatasaray'a dönmeli mi ?

Mancini ;

son derece başarısız ve saçma işler yapıyor.

Fatih Terim'e

haksızlık yapıldığını düşünüyorum.

;

Fatih Terim Galatasaray'a dönmeli mi ?

• Mancini başarısız
    15% (9)7% (5)11% (14)Oy Ver
  • Lucescu ile anlaşılmalı
    6% (4)16% (11)12% (15)Oy Ver
  • Kayserispor'u tebrik ederim
    13% (8)33% (22)23% (30)Oy Ver
  • Ünal Aysal ve Mancini birlikte gitsin
    6% (4)15% (10)11% (14)Oy Ver
  • Fatih Terim tekrar Galatasaray hocası olmalı
    60% (37)29% (19)43% (56)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|39

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle Lucescu Türkiye'ye falan gelmez kendisi daha önce de belirtti ilkokul çocukları gibi Terim Terim diye ağlamakta yanlış Mancini'nin eleştirilecek çok yönü var fakat sürekli taktik değiştirmeye devam edecekse böyle oyuncuları mevkilerinden edecekse daha iyisi gelsin elbet ama Terim seneye değilde bence bir gün yeniden gelecek ben onun ruh bakımından gelmesini çok isterim fakat taktik anlamında gelmesini istemem biz Avrupa'da boy gösteriyoruz ve büyük takımlara karşı mücadele ediyoruz açıkçası sadece verilen gazla o takımlara karşı mücadele edilmesini istemem

0|2
    0|0
    • Fatih Terim'in tekniğini yetersiz görmek yanlıştır. Avrupadan ilk kupa Türkiye'ye onun takımıyla geldiği gibi Euro 08'deki Türkiye'nin başında da o vardı... Barcanın bile yapamadığını yapıp Real Madrid gibi bir takıma 70 saniyede iki gol atan takımın başında da yine o vardı. Bu adam kısıtlı kadrolarla bunları yapabiliyor ise zamanla büyüyen ekonominin verdiği kolaylıkla neler yapacağını sen düşün

• Çok teşekkürler:)

• ben teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 14

• Dönmesin. Hele galatasarayın başında iğrenç yöneticiler varsa.

0|2
    0|0
  • Dönmesin Terim Hoca :D

0|2
    0|1
  • Galatasaylı değilim Fatih terim'inde işin açığı neden takımda olmadığı konusunda hala çok bilgim yok araştırmadımda çünküüüüüü ben rakip takımınız Fenerbahçeliyim :)

ama fakat lakin Fatih Terim'i severim,sempatik buluyorum hatta cinconla bütünleştiğini düşünüyorum,o varken rakip rakımla mücadele daha keyifli daha heyecanlı geçiyor :) buyüzden gelmeliii diyorummm :))

0|1
    0|0
  • D: Ünal Aysal ve Mancini birlikte gitsin./ Fatih Terim gelsinn

0|2
    0|1
  • dönmesin hatta hiç dönmesin :)

0|2
    0|0
  • Terim Hoca tekrar doner insallah :/

0|3
    0|1
  • Donmeli ama donmez. Hakli sebepleri var donmemek icin. Unal Aysal batirdi takimi.

0|2
    0|1
  • bence de...

0|2
    0|1
  • biraz zor ama.

Şu benim sevdiğim başta oturur

Bu güzelin derdi beni bitirir

Bu ayrılık bize zulüm getirir

Geçti dost kervanı eyleme beni

0|0
    0|0
  • Özledik be abi.

0|1
    0|1
  • Kesinlikle dönmeli

0|1
    0|0
  • beşiktaşlı olarak dönmemeli diyorum :)

0|1
    0|1
  • galatasaray açısından bakılırsa kesinlikle dönmeli

ama bir fenerli olarak dönmesin diyorum:)

0|1
    0|2
  • Kesinlikle dönmeli onu çok özledik :)

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 39

• öncelikle selam :)

Kurtarıcı diye sabri oyuna girince başkası yerine utanmak ne demekmiş anladım :D Allah düşmanımın başına vermesin :D :D

2|2
    0|3
  • galatasaray'ın bittiğinin bir gerçeğidir.

2 si de gitmeli. mancini şuanda dünyanın en çok kazanan 3. teknik direktörü 14 milyon alıyor siz düşünün :)

galatasaray'da dünyalar kadar borç varken bütçelerini bilmeyip transferler yapıyorlar. Bu takım 2 kez şampiyonlar ligine giremesin takımda mecburen 3-4 yabancı oyuncuyu yollayacaklar. Aslında galatasaray batırılabilir. Bu gidişle zaten seyirciler maça gitmeyi bırakacaktır. Puan kayıpları devam edecektir.

galatasaray rüya görüyor ama o rüyaları görmeyi bırakmalılar bir an önce. Geçen sene Real Madrid'i yenmediler, Real Madrid maçı satmıştı, bu maçı tarafsız olarak izleyen zaten satıldığını anlar, yok atak yapamamışmışlar. Siz 3. golü atar atmaz Real Madrid 3 kişi ile sizin sahanıza girip 7 adamınızı ipe dizmişti.

Bu sene ise kadrosu oturmamış Real Madrid kendi sahanızda 6 gol atıyor.

Ancelotti: Bi 6 gol daha atabilirdik, gol bulmakta zorlanıyoruz açıklaması gelmişti.

2. Maçta Real Madrid yedek kadro + 10 kişi ile 4-1 yendi.

Juventus ise şike yapılmasa saha konusunda yenemezdiniz.

Neyse Fatih Terim yönetim değişmeden döneceğini sanmam + sözleşmesi var milli takımı ben olsam bırakmam yani. Semih, burak ve selçuk gibi isimler tamamen Türkiye'de o mevkide adam olmamasından dolayı alınıyorlar. Semih bir kere çıkar fizik yok basit hatalar yapıyor en son ki örnek; İsveç. Ya eleme maçında olsaydık bu hatanın dönüşü asla olamaz. Mevlüt falan var forvete koy oynasın. selçuğu çıkar yavaşlatıyor takımı. burağı en başta ele onun gibi birisi yedeğe bile alınmamalı düzenbazın tekidir kaç tane takımın hakkını yedi haksız kart yedirterek ve fouller kazandırarak + kazmalıkta var.

Fenerbahçe'nin cezası bittiği zaman, uefa'ya direk katılma hakları doğacaktır. galatasaray'da bu şekilde devam ederse ligi ya 2. ya da 3. bitirir. Beşiktaş biraz güçlense seneye iyi işler yapabilir.

Kısacası Fatih Terim'i unutun.

Sizi tek kurtaran şey şampiyonlar ligi iflas etmenize engel olan, oradan gelen yayın gelirleri ve uefadan alınan paralardır.

0|0
    0|0
  • Ünal Aysal varken FT dönmez. Dönsün isterim çünkü Galatasaray onunla farklı oynuyor. Puan farkı Mancini ile dahi 4'e indi. Fatih Terim başta olsa şampiyonluğa uzanabilirdik. Hamza Hamzaoğlu'da iyi alternatif bizim için...

0|3
    0|0
  • bu saatden sonra fatıh terımın galatasaraya donmesı ıcın bır tek yol var,o da baskanlık...

0|1
    0|0
  • İşin iç yüzünü bilmiyoruz Fatih TERİM, Ünal AYSAL ve Roberto MANCINI. Fatih hoca bu ülkede en iyi yerli teknik adam o kesin bir gerçek. Ünal başkan iyi işler yapmaya çalışıyor ve zeki adam inanın yatırımları kötü değil uzun vaadeli planlar yapıyor. Gerçekten yerli ve yabancı genç oyuncular gelecekte iyi yere gelebilecek kapasiteye sahip oyuncular. Mancini kötü teknik direktör değil fakat ahım şahım biride değil bu bir gerçek. Futbol anlayışı biraz korkakça ve egosuna yenik düşen bir adam bence. Kararları gerçekten çok kötü. Düz mantık yürüten bir adam bile bu hataları yapmaz. Eğer başkanımız yeni bir teknik direktör arayışına girecek olursa ki umudumuz o yönde Lucescu ya da Fatih hoca olmalı. Fatih hocadan çok fazla umutlu değilim hatta ona kırgınım ne olursa olsun gemiyi terk etmemeliydi. Milli takımımızın başımızın üzerinde yeri var fakat boşta o kadar iyi teknik direktör dururken başarıdan başarıya koşan bir takımın hocasını alıp milli takımın başına getirmek açıkçası kafalarda soru işareti bırakıyor. Yolumuzu kesiyorlar falan gibi bir şey demek istemiyorum fakat düşününce de mantıksız gelmiyor. Aykut KOCAMAN çok mu kötü teknik direktör o milli takımın başına gelemez miydi mesela? Her neyse eğer yeni bir teknik direktör gelirse gençlere önem verir inşallah. Gençlere yapılan yatırım kötü olmaz hiç bir zaman. Elimizde patlayacak pek çok oyuncu olacak ama dünya çapında oynayabilecek oyuncular yetiştirsek kötü mü olur? Başkanımız bence doğru düşünüyor.

0|0
    0|0
  • Fatih Terim Ünal Aysal varken bi' daha dönmez..

0|2
    0|0
  • Mancini iyi hoca ama bzm ligimize göre değil bzm ligimizde öyle dakika 90 da kağıt çizmek karalamak işlemez brz farklı bzm ligimiz :) İmparator iyi biliyo bu ligi ve oyuncuları tabiki gelsin. Mancini ztn sneijderin sol kanatta Burağın sağ kanatta oynayamayacağını bilmiyosa dicek çokta fazla bişe yok bu takıma uyacak taktik 4-3-1-2 Burak Umut ve Drogba forvet sneijder forvet arkası bu 2+2=4 kadar basit :)

0|0
    0|0
  • Fatih terim'e yapılan saygısızlıktan sonra bu yönetimle olamaz. Yönetim değişirse gelmesini hep isterim. Bizim başımıza gelebilecek en iyi hoca Fatih Terim'dir.

0|1
    0|0
  • Daha önce demediğini bırakmadığı adamlarla şimdi işbirliği yapan bir adamın bu kulüpte bir daha yeri olamaz

0|0
    0|0
  • lucescu bile gelse sizi elimizden kurtaramaz

0|1
    0|3
  • fatih terim olmaz milli takımla ugrasırken ünal aysal giderse bu oyuncuların parasını kim vercek ya mancini aklını basına almalı ya da gelmicek lucescu ile anlaşılmalı :)

0|0
    0|0
  • fatih terimi tekrar teknik direktör olarak görmek istemem.

haksız bir şekilde uğurlandı biz onu hakettiği gibi bir imparator olarak gönderdik.

fatih hoca bundan sonra Galatasaray a başkan olarak gelmeli.

0|0
    0|0
  • Mevcut yönetim varken dönerse kendisine saygısızlık yapar ayrıca yanılmıyorsa milli takım ile 6-7 yıllık sözleşme imzalamıştı.Milli takım her şeyin üstündedir.Yüzüstü bırakıp gitmek yakışık almaz.

0|0
    0|0
  • bu sene fatih terimde olsa Fenerbahçe yine şampiyon olurdu artık garanti gibi birşey. şampiyon FENER.

0|1
    0|3
    • avrupada oynamiyonuz diye götünüz kuru dimi i*neler

• Sanmıyorum eğer Fatih hoca takımın başından ayrılmasaydı milli takımı araya karıştırmamış olsalardı işler daha farklı şekillenebilirdi.

• neyi sanmıyorsun Fener varını yoğunu bu sene şampiyonla oynuyor yine aynısı olurdu sadece puan farkı az olurdu.

• terim dönmesin gs yi iyice babasının malı zannetmişti çünkü terimden başka teknik direktör mü yok ülkede sorun mancinide değil ruhsuz olan futbolcularda bazı futbolcularında gitmesi lazım ha illa mancini gidecekse yerli bir teknik direktörle anlaşmak lazım fatih terim dışında

0|0
    0|0
  • fatih hocann bu aralar geri dönmesi imkansız hem yapılan haksızlığa tepki olarak hemde milli takımı bırakmak istememesindendir o yüzdendirki takımın başına lucescununda gelmesi imkansız adam gelmek istemiyor boşuna hayal etmeyin yılmaz vural gelsin diyorum.net

0|0
    0|0
  • dönmesini ne kadar çok istersek isteyelim bence dönmeyecek.

0|1
    0|0
  • kardeş aman ya dönmesin ztn o milli takıma giderken realden 6 yedik mancini gitmesi hayırlı olur ama ünal başkan gitmesin adam 2 sezonda şampiyon yaptı takımı en iyi galatasaray ı kurdu dünyaca tanınmış adamlar cimbom için ter döktü tamam takımda bir takım sorun var ama mancini giderse çözülür

0|0
    0|0
  • Bir daha gelmez küstürdüler adamı, keske geri dönse

0|0
    0|0
  • Lucescu ile anlaşılmalı

0|0
    0|0
  • Açıkçası yönetim değişmeden Fatih Hoca'nın döneceğini düşünmüyorum ve yönetimin değişmesini de istemiyorum... Her şey 1 senede olacak diye bir şey yok. Bence biraz daha anlayış gösterilebilir Mancini'ye.

0|0
    0|0
  • dönmesin tabikide. :))

0|0
    0|0
  • Bu saatten sonra terim dönmez.Ama onun yerine Lucesku ya da mustafa denizli gelmeli diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bizden uzak yıldırım demirörene yakın olsun.

bence haksızlık falan yapıldığı yok, istese bu takımın başında kalabilirdi ama o kendini kovdurmak için yapmadığını bırakmadı. şu anki rezil halimizden en çok terim sorumlu o yüzden

0|0
    0|0
  • Kesinlikle dönmemeli

Bence Lucescu gelmeli.

0|0
    0|0
  • Mancini gitsin illa fatih terim olması şart değil yerine başka birisini getirelim.Lucescu-Gerets vs

0|0
    0|0
  • dönmesin bence. Fatih terim çok felaket oynatıyor oyuncuları :)

0|0
    0|0
  • istikrar şart.. Mancini bence gayet iyi kaliteli bir hoca..

0|0
    0|0
  • İMPARATOR FATİHTERİM

0|0
    0|0
  • fatıh terım donmez artık

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9
Yükleniyor...