Tam 3 yıl oldu.. Ne yaparsam gönlünü kazanabilirim?

ayrılalı tam 3 yıl oldu. şimdi üniversitede ne yapıyor ne ediyor hiç bilmem. 3 sene boyunca ayda bir ya da 3 4 ayda bir efkarlanınca mesaj atarım. ama bana hiç cevap vermez o derece nefret ediyor. üniversiteden bir kız arkdaşına mesaj attım hep takip ediyorum facebooktan ona durumu anlattım sonra tamam konuşurum dedi. bir baktım 4 gün sonra seni istemiyor senden hiç iyi bahsetmedi dedi ve beni engellemiş hemen. ya bir türlü unutamıyorum arkdaşlar ne yapsam etsem cevap vermiyor. yakın zamanda ortak arkadaşımıza söyledim bide sen konuş dedim. o da nefret ediyor ama bence bir o kadarda seni seviyor dedi. konuştu tabi oda sonra baktım yine mesaj atmasın demiş. arkadaşlar uzun bir aradan sonra ben nasıl tekrar dönmesini sağlayabilirim. yani bayanlar çok nefret ettiğiniz bir sevgiliniz var size ne yaparsa gönlünüzü geri kazanabilir? ?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Benimde böyle bir sevgilim vardı cocuk 1 yıl boyunca sürekli mesaj attı. Sana tavsiyem zorlama gercekten daha da basit duruma dusuyorsun. Inat ettikce insan daha bir nefret ediyor

0|0
    0|0
    • evet gerçekten öyle oluyor daha çok nefret ediyor. ama unutmakta kolay olmuyor. insanın aklına geliyorç mesala ben çok merak ediyorum acaba bende onun aklına hiç geliyormuyum diye. mesela senin eski sevgilin hiç aklına geliyormu?

• Hayir kesinlikle olmaz. Sen kızı aldattin mi neden ayrildiniz?

• hayır allah biliyor aldatmadım. ama zamanında 2 tane arkadaşı seni aldatıyor dedi. bende onlara inanıyorsan git dedim.

Kızlar Ne Diyor 4

• Başka denizlere yelken aç bu kızla bidaha olmazsın.

0|0
    0|0
    • ama bakıyorum kimseyle birlikte olmamış o 3 sene boyunca. o zaman söz vermiştik. diyorum hala unutmadım diyorum ama gurur yapıyor. benim ona zamanında yaptığım gururu şimdi bna karşı yapıyor

• unutabildiğin zaman bir başkasını sevmek için çabala giden için değil.

• 3 kez denedim başaramadım. bizde bir adet vardır bir kere severiz bikere aşık olurz söz verdik istesekte unutamıyoruz :(

• inan iki yil oldu ona bunabeni sormus ama bitti benim icin tamamen bitti.o kizla ayni durumdayim bir kiz eger karsindakinden tiksinirse bir daha gorysmek istemez. zorlama bence bu is olmaz .ayrica sen kiza asiksin uc yil unutamamk budur.

0|0
    0|0
  • Başka baharlara bak arkadaşım..

0|0
    0|0
    • olmuyor işte 3 sene boyunca 3 kişiyle birlikte oldum ama yinede unutamadım unutamıyorum

• Unutmalısın..

• Neden araya başkalarını koyuyosn anlamadmki ben. Çık karşısına sen konuş gözlerine bakark. Bunada çok sinir olmuştur bnce yani senden değilde başkalarndan duyduğuna.

0|0
    0|0
    • Birçok kez mesajima bile cevp vermedi. Şuanda çok uzagiz mesafe olrk aslinda dusundumde cesaret edemiyorm ya olmz derse

• cesaret etmelisin..

• 1600 km mesafe var istediğim zmn çıkıp gidemiorum :S

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...