5 yıl sonrasını hayal et!

5 yıl sonra hayatının nasıl olmasını istersin?

Nerede ve kiminle?

Hangi özelliklerinin 5 yıl sonra seninle birlikte olmamasını tercih ederdin?

5 yıl sonraki seni mutlu görebiliyor musun?

0|0
12|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 12

• Hic düsünmedim...

Yani zamaninda düsündügüm olmustur.3 yil sonra,2 yil sonra,5 yil sonra söyle olsun

böyle olsun.Söyle olmali,böyle olmali vs...diye.

Fakat hayat planlamaya gelmiyor genellikle.

Dogaçlama yasamak gerekiyor bana kalirsa.

0|1
    0|1
    • kaderi de hesaba katarak yaparsan tutar :)

• sunu demek istedim. herkesin bir hedefi olmalı. kader dışında cüzi irade diye bir mevzu var. buralarda tercih hakkı sana ait. istersin hayal eder hedeflersin çalışırsın onun için.

• Herkesin tabiki bir amaci,hedefi olmali katiliyorum

Fakat her seyi hesaplayarak,planlayarak yasamakta pek mümkün degildir. :)

• yaşıyorsam eğer hala Allah'ın izniyle bir oğlum var 2 yaşında :P

1|0
    0|0
  • orijinal bir soru .

23 yaşımdayım hmm araba almış olur muyum acaba kendime o zamana kadar :) bilemedim.bence mutlu olurum cünkü genel yapim öyle.kafaya takmiyorum.ondan sonracığıma kendimi kendi ofisimde hayal ediyorum.inş

0|1
    0|0
  • Evlenmiş olmalıyım. İstediğim yere tayinim çıkmış olmalı...

1|0
    0|0
  • Beyaz onluk <3

0|1
    0|0
  • Öğretim görevlesi olarak mesleğimin 2.yılında olucam.

Muhtemelen o askerliğini yapmıs olur.

Düğün hazırlıkları için koştruyo oluruz.

0|0
    1|0
  • Evdeki hesap çarsiya uymaz be guzelim

0|1
    0|0
  • Kekimleeee birlikte onlaysam her yer olabilir

0|1
    0|0
  • Ameliyattan sonra göz altları çökmüş ama huzur ve dinginlikle dolu bir Plastik Cerrah.

0|0
    0|0
  • 5 yıl sonra 30 yaşımda olmuş oluyorum Allah ömür verirse. E evleneyim bir zahmet. Kariyer yapmış olayım, saygılı sevgili öğrencilerim, beni seven adam gibi evine bağlı bir eşim olsun. Onunla kafamıza estiğinde yurtdışı yurtiçi seyahatler yapalım. Annem babam aile efradım sağlıklı olsun. Daha ne isterim ki.

0|1
    0|0
  • Mezun olmuş kendi ayaklarının üstünde durabilen,sevdiğim adam yaptıklarından pişman olmuş geri dönmüş seninle olmak istiyorum demiş olsa.. Kızı,ben,o çok mutlu olsak.Hayalini kurduğum 32.yaş gününü kutluyor olsak.Kötü şeyler hiç yaşanmamış,kalbimi hiç kırmamış,hayatımı mahvetmemiş,bende onu üzmemiş olsam.Mutlu olurdum 5 yıl sonra bunlar olsaydı.

0|0
    0|0
  • kim / kiminle / nerede / ne zaman / ne yapıyor? derdik ve saçma sapan şeyler çıkardı.bir de o saçma şeylere ne gülerdik yaa

0|0
    1|0
    • ama eğlenceliydi zamannda :D

Yükleniyor...