Aşırı böcek korkusu için çözüm

Çocukluğumdan beri böceklerden aşırı derecede korkuyorum. Minik bir sinek bile beni korkutmaya yetiyor. Geçenler de balkonda sebze poşetinde ki sebzeler kötü olmuş, poşeti açtığım an da içinden küçük sinekler çıkmaya başladı ve çığlık atmaya başladım. Yazın odama çekirge girdi o zaman aklımı kaybedecektim nerdeyse. Böcek gördüğüm an kaşınmaya başlıyorum. Bir de böceğin ortamda ki varlığını hissedebiliyorum. Örneğin odadan çıkarken bir anda kapının arkasına bakma gereği duyuyorum ve baktığım da böcek oluyor. Arkamda bile olsa ordaki varlığını hissediyorum.Pikniğe gidemiyorum, doğal ortamlara gelemiyorum. En rahatsız edici olanı da böcek görünce saatlerce kaşınmak üst baş silkelemek. Bu korkumu yenmenin yolu yok mu? Azaltmanın en azından

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• sen asiri temiz ya da titizsin sen toprakta oynamadin mi ?

0|0
    0|0
    • hayır toprağın altından kurtlar, böcekler çıkardı. temizlik hastalığı yok ama böceklerden nefret ediyorum. çıldırıyorum görünce

• psikolojik bir durum korkma bir sey olmaz onlar senden korkar daha cok

bunu yenmek iyi olur

Erkekler Ne Diyor 1

• Aynı durum bende de var :(( işin kötüsü birde erkek olduğum için dahada laf yapıyorlar

0|0
    0|0
    • erkek ve kız olmak ile ilgisi yokki. korkmak mı desem tiksinmek mi tarif edemiyorum. kabus haline geldiler

Kızlar Ne Diyor 1

• Bizim banyoyada kertenkele girmişti biri 42 numaralı terliğiyle bilmeden üstüne basmış

senin bu davranışın psikolojik ama bilmiyorumne yapılır bu duruma nası çare bulunur bilmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...