Kocasını milletin gözü önünde azarlayan kadınlar

Bugün valide ve peder beyi alıp alışverişe çıktım. Sıra eve bir şeyler almaya geldiğinde ise eskiden üniversite de tanıdığım bir kızla karşılaştık. Bir an göz göze geldik ve hatuna ne olmuşsa birader evrim geçirmiş şerefsizim. O esna da arkadan ürkek tavırlarla bir homo erectus alışveriş arabası ile belirdi. Bizimki hatuna bir şeyler söylemeye kalktı ki

" Ne diyon sen yaa geç şöyle "

"ta tamam hay hayatım"

Adam ağzını açtığı an karı verip veriştiriyor o an anladım ki evli olduğunu. Arada bir sesi reyondan reyona geliyor ve adamı fırçalamaya devam ediyordu.

Şimdi bu tip kadınlar ve erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz? Evli olupta bu hareketi yapanlar var mı?

Bence olay bu noktaya geldiyse kişiler arasında saygının da bitmiş olduğunu göstermektedir.

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Hiç hos degil, ne bileyim eger birgun boyle birsey yapacaksam esim olacak kisi agzimin sol kosesine patlatsin dermisim :P

0|2
    0|0
    • " işte bu " diye geçirdim içimden :)

• Bu yetisme tarziyla orantili, insan ailesinden, cevresinden gordukleriyle birey olmaya baslar ve en onemlisi ogrendikleriyle.

• Biz ona görmüş aile kızı diyoruz ve kriterlerimizin başına da bunları ekliyoruz ;)

Kızlar Ne Diyor 11

• İste bu yuzden kadın ve erkek birlikte alısverise cıkmamalı.kimbilir neler yaparak cileden cıkarmıstır kadıncagizi :)

1|1
    0|1
  • yazık yazık erkek erkek olucak kadın kadın :D

yer değiştirdi mi sonu kötü biter valla

0|1
    0|0
  • Saygı bittikten sonra hiçbir şeyin önemi yok.Sen eşini milletin için de yerin dibine sok,sonra da aynı yastığa baş koy.Benim mantığım almıyor.

0|2
    0|0
  • kotu tabiki.

0|1
    0|0
  • ıyykk ne kötü bir durum. Kocamla hesabım varsa evin içinde hallederim lakin milletin yanında onu küçük düşürmem kendi kendini küçük düşürse bile kızarım yani o derece :P

0|1
    0|0
  • Allah da onları kahretsin :))

0|1
    0|0
  • Böyle bişeyi cok sınır olsam bıle yapmam.

0|1
    0|0
  • ALLAH herkese her daim saygının sevginin özverinin olduğu evlilikler nasip etsin Amin

Evlilik işi şans işi gerçekten de

1|0
    0|0
  • Allah korusun böyle salaklardan. Hayatta tahammulum yoktur. Ne yazık ki pek çok örneği mevcut.

0|1
    0|0
    • Ne naz yapması sana öyle gelmiş:)

• Şiddete bende karşıyım yani kadın güçsüz korumasız genelde yanlış tabi senin koruman lazım iken vurması kötü

• yapmıyoruz :)) az kafa dağıtıyorum :)

• Şiddete karşıyım ama, bazıları hakediyor hakikaten.

0|2
    0|0
  • Toplum içinde bu tür tartısmalar hoş gözükmüyor.

Ama Türkiyede kocasını azarlayan kadından cok, karısını dövüp taciz eden erkeklere el atmak lazım.

2|2
    0|1
    • Kesinlikle diyorsun su en iyi cevaba bak.

'' Şiddet yanlısıyımdır ama kendimden zayıf olana karşı değil... Yalnız bu kadının bir şekilde bu hareketi bir daha yapmaması için ders alması gerekiyor diye düşünüyorum. '' diyerek,

'' boyle birsey yapacaksam esim olacak kisi agzimin sol kosesine patlatsin dermisim :'' denilen bir cevabı secmen senin kafandakını gösteriyor.

Ne yani her tartısmada her kadın sesını cıkarttıgında sıddet mı göstereceksın kadına? terbiyesizlesmenin lüzumu yok.

• Evet şiddet yanlısıyım ama zayıflara karşı değil. Hem şiddet fiziksel olabileceği gibi ruhsal da olabilir.

Ayrıca beni tanımıyorsun öncelikle ön yargılarını yık ve ondan sonra terbiye üzerine konuşalım...

Erkekler Ne Diyor 6

• 0|1
    0|0
  • Bunu yapıyorsa erkeğin bir liderliği yoktur

Kadın kocasına bağıracak geç kız diycen iki tane tokadı basacaksın

0|2
    0|0
  • Kadının erkeğe ya da erkeğin kadına bunları söylemesi çok saçma öyle bir ortamda, seks ortamına zarar veriyor ya da vermiyor bilemedim şu an

cayırt

0|2
    1|1
  • Bu kadın kocasını kesinlikle aldatıyordur.

0|1
    0|0
  • böylelerinin evliliği uzun sürmez.

0|1
    0|0
  • 1-homo erectus ne demek?

2- bu kız sana havamı yapmıs

3- olur öyle seyler evlilikte

0|0
    0|0
Yükleniyor...